Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Andrea Pokorná, Romana Mrázová: Kompendium hojení ran pro sestry

Učebnice/Odborná literatura

Andrea Pokorná, Romana Mrázová: Kompendium hojení ran pro sestry

Hodnocení: 1x
  • 4

Kompendium hojení ran pro sestry - Pokorná Andrea, Mrázová Romana. Kniha přináší originální komplexní pohled na problematiku hojení chronických ran. Prezentuje odborné informace nejen k vlastnímu procesu diagnostiky a terapie chronické rány, ale také k procesu standardizace ošetřovatelských postupů a výsledků ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrea Pokorná, Romana Mrázová: Kompendium hojení ran pro sestry koupíte i tady

Specifikace Andrea Pokorná, Romana Mrázová: Kompendium hojení ran pro sestry

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 197 Kč

Kniha přináší originální komplexní pohled na problematiku hojení chronických ran. Prezentuje odborné informace nejen k vlastnímu procesu diagnostiky a terapie chronické rány, ale také k procesu standardizace ošetřovatelských postupů a výsledků ošetřovatelské péče dle Aliance 3N (NANDA, NIC, NOC) a postupů na základě evidence based nursing.Kniha popisuje základní postupy péče o chronickou ránu, včetně hodnocení ran a bazálních postupů fázového hojení a globální léčby. Samostatné kapitoly jsou věnovány komplexnímu » ... a dál?

Produkt Andrea Pokorná, Romana Mrázová: Kompendium hojení ran pro sestry

Andrea Pokorná, Romana Mrázová: Kompendium hojení ran pro sestry - parametry

Název produktu: Andrea Pokorná, Romana Mrázová: Kompendium hojení ran pro sestry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kompendium hojení ran pro sestry - Pokorná Andrea, Mrázová Romana. Kniha přináší originální komplexní pohled na problematiku hojení chronických ran. Prezentuje odborné informace nejen k vlastnímu procesu diagnostiky a terapie chronické rány, ale také k procesu standardizace ošetřovatelských postupů a výsledků ošetřovatelské péče dle Aliance 3N (NANDA, NIC, NOC) a postupů na základě evidence based nursing. Kniha popisuje základní postupy péče o chronickou ránu, včetně hodnocení ran a bazálních postupů fázového hojení a globální léčby. Samostatné kapitoly jsou věnovány komplexnímu přístupu k péči o vybrané chronické rány a defekty (bércové ulcerace, dekubity, syndrom diabetické nohy). V publikaci jsou zmíněny také nejčastější chyby v péči o osoby s chronickou ránou. Publikace je doplněna bohatou obrazovou přílohou. Kompendium hojení ran pro sestry - Pokorná Andrea, Mrázová Romana od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.