Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Andrea Lienhartová: Respekt v zaměstnání

Knihy naučná literatura

Andrea Lienhartová: Respekt v zaměstnání

Hodnocení: 1x
  • 4

Respekt by chtěl mít každý. Není divu! Vždyť jen v atmosféře vzájemné úcty vás může práce bavit a může být zdrojem spokojenosti a štěstí. Otázkou tak zůstává: Jak toho dosáhnout? Již dávno bylo prokázáno, že společnosti, jež se ke svým zaměstnancům chovají s úctou, mají navrch nejen v materiálním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Respekt v zaměstnání
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrea Lienhartová: Respekt v zaměstnání koupíte i tady

Specifikace Andrea Lienhartová: Respekt v zaměstnání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 268 Kč

Respekt by chtěl mít každý. Není divu! Vždyť jen v atmosféře vzájemné úcty vás může práce bavit a může být zdrojem spokojenosti a štěstí. Otázkou tak zůstává: Jak toho dosáhnout? Již dávno bylo pro ... a dál?

Produkt Andrea Lienhartová: Respekt v zaměstnání

Andrea Lienhartová: Respekt v zaměstnání - parametry

Název produktu: Andrea Lienhartová: Respekt v zaměstnání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 363 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Respekt by chtěl mít každý. Není divu! Vždyť jen v atmosféře vzájemné úcty vás může práce bavit a může být zdrojem spokojenosti a štěstí. Otázkou tak zůstává: Jak toho dosáhnout? Již dávno bylo prokázáno, že společnosti, jež se ke svým zaměstnancům chovají s úctou, mají navrch nejen v materiálním slova smyslu. Vždyť respekt je uznání!

Respekt se vyplatí. Ekonomické škody pramenící z nedostatku respektu na pracovišti dosahují milionů: absence kvůli nemocem, vystresovaní nadřízení, zaměstnanci bez zájmu...

Autorka ukazuje, jak v praxi funguje spolupráce a řízení společnosti založené na respektu. Respekt není jen otázkou etiky, ale v současnosti je také jasnou konkurenční výhodou. Tato kniha je plná názorných příkladů a jasných myšlenek s mnoha cvičeními z praxe a s řádnou dávkou humoru.

Andrea Lienhartová žije ve Freiburgu a od roku 1995 dosahuje úspěchů jako trenérka manažerů, supervizorka a kouč v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Zaměřuje se na řízení, komunikaci, kariéru, management, ale i na rozvoj osobního potenciálu a posilování vlastních kompetencí. Přitom vychází z předpokladu, že zdroje potřebné k dosažení cílů má každý v sobě. Již léta se jí daří naplňovat své životní krédo: „Uvažuj v možnostech, ne v problémech."

Publikace: Respekt v zaměstnání. Strategie jiné firemní kultury - Andrea Lienhartová. Publikace: Respekt v zaměstnání. Strategie jiné firemní kultury - Andrea Lienhartová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.