Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Andrea Dubai: Éterické tělo

Knihy naučná literatura

Andrea Dubai: Éterické tělo

Hodnocení: 1x
  • 4

Éterické tělo - Dubai Andrea Éterické tělo Éterické tělo je součástí bioenergetiky člověka a vytváří most mezi hrubou hmotou a energetickými vibracemi. Jemnohmotný (duchovní) svět není od našeho známého reálného světa oddělený; prolíná se s naším hrubohmotným světem a oba se navzájem s různou intenzitou ovlivňují. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Éterické tělo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrea Dubai: Éterické tělo koupíte i tady

Specifikace Andrea Dubai: Éterické tělo

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 181 Kč

Éterické tělo je součástí bioenergetiky člověka a vytváří most mezi hrubou hmotou a energetickými vibracemi. Jemnohmotný (duchovní) svět není od našeho známého reálného světa oddělený; prolíná se s na ... a dál?

Produkt Andrea Dubai: Éterické tělo

Andrea Dubai: Éterické tělo - parametry

Název produktu: Andrea Dubai: Éterické tělo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 181 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Éterické tělo - Dubai Andrea Éterické tělo Éterické tělo je součástí bioenergetiky člověka a vytváří most mezi hrubou hmotou a energetickými vibracemi. Jemnohmotný (duchovní) svět není od našeho známého reálného světa oddělený; prolíná se s naším hrubohmotným světem a oba se navzájem s různou intenzitou ovlivňují. Éterický svět, to je především neustálé proudění energie, neustálé změny a očišťování. Je třeba věřit svým jemnohmotným tělům až do okamžiku, kdy si uvědomíme, že se stále jedná o hmotu: sice na vyšší vibrační úrovni, ale stále je to hmota a skutečné Já je skryto někde za ní... Slovenská autorka ve svém textu předkládá unikátní a komplexní soubor poznatků, tipů i cvičení, jež jsou všechny ověřené praxí. Její práce zahrnuje kromě jiného tato témata: vznik a zánik éterického těla, proudění éterické energie, propojení éterického těla a hrubohmotných orgánů, vliv hormonů na éterické tělo, dobíjení a odběr energie, uchovávání vzpomínek a traumat v éterické paměti, uchovávání informací z minulého života, interakce éterického těla s okolním prostorem, čakry, vnímání éterického pole smysly, jasnozřivost, relaxace, meditace, ochrana před energetickými vlivy, čtení aury, programování éterického těla, přenos energie a informací. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! (kniha je napísaná v českom jazyku) Éterické telo je súčasťou bioenergetiky človeka a tvorí most medzi hrubou hmotou a energetickými vibráciami. Jemnohmotný (duchovný) svet nie je od nášho známeho reálneho sveta oddelený, prelína sa s ním a obidva sa navzájom ovplyvňujú. Slovenská autorka vo svojom texte predkladá unikátny a komplexný súbor praktických poznatkov, tipov aj cvičení, ktoré sú všetky overené v praxi. Jej práca zahŕňa okrem iného tieto témy: vznik a zánik éterického tela, prúdenie éterickej energie, prepojenie éterického tela a hrubohmotných orgánov, vplyv hormónov na éterické telo, dobíjanie a odber energie, čistenie éterického pola, uchovávanie spomienok a tráum v éterickej pamäti, uchovávanie informácií z minulého života, interakcia éterického tela s okolitým priestorom, čakry, vnímanie éterického pola zmyslami, jasnozrivosť, relaxácia, meditácia, ochrana pred energetickými vplyvmi, čítanie aury, programovanie éterického tela, prenos energie a informácií. Éterické tělo - Andrea

Dubai od authora Andrea Dubai a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.