Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Andrea Bartošková: Budeč

Učebnice/Odborná literatura

Andrea Bartošková: Budeč

Hodnocení: 1x
  • 4

Budeč – Významné mocenské centrum prvních Přemyslovců - Andrea Bartošková. Budeč patří bezesporu k nejvýznamnějším raně středověkým lokalitám přemyslovských Čech. Andrea Bartošková, jež se intenzivně podílela na archeologickém výzkumu budečského hradiště, předkládá ve své knize novou interpretaci vzniku, vývoje a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Budeč
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrea Bartošková: Budeč koupíte i tady

Specifikace Andrea Bartošková: Budeč

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 176 Kč

Budeč patří bezesporu k nejvýznamnějším raně středověkým lokalitám přemyslovských Čech. Andrea Bartošková, jež se intenzivně podílela na archeologickém výzkumu budečského hradiště, předkládá ve své kn ... a dál?

Produkt Andrea Bartošková: Budeč

Andrea Bartošková: Budeč - parametry

Název produktu: Andrea Bartošková: Budeč
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Budeč – Významné mocenské centrum prvních Přemyslovců - Andrea Bartošková. Budeč patří bezesporu k nejvýznamnějším raně středověkým lokalitám přemyslovských Čech. Andrea Bartošková, jež se intenzivně podílela na archeologickém výzkumu budečského hradiště, předkládá ve své knize novou interpretaci vzniku, vývoje a zániku tohoto mocenského centra nejstarších Přemyslovců. Věnuje se nejen archeologickým zjištěním, ale vychází i ze svědectví písemných pramenů. Čtenář se tak dozvídá nejen o charakteru vývojových fází osídlení a opevnění hradiště, o kostelech, pohřebištích, či o hromadném hrobu více než tří desítek zmasakrovaných osob, jenž je dokladem násilného dobytí budečského hradu, ale i o zdejším pobytu budoucího knížete Václava a o dalších událostech souvisejících s mocenskou politikou knížete Boleslava I. Způsobem podání se autorka snaží oslovit širší čtenářskou obec zájemců o archeologii a dějiny prvních Přemyslovců, spjaté s počátky christianizace na našem území a s procesem utváření raného českého státu. Budeč – Významné mocenské centrum prvních Přemyslovců - Andrea Bartošková od nakladatelství v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.