Srovnání cen » Oblečení a móda » Šperky » Srovnání cen Anastázia Matoušková Náhrdelník “NOVOLUNÍ” - šungitový donut s kuličkou

Šperky

Anastázia Matoušková Náhrdelník “NOVOLUNÍ” - šungitový donut s kuličkou

Hodnocení: 1x
  • 4

Náhrdelník “NOVOLUNÍ”.  Originální náhrdelník s šungitem, ručně šitý. Doplněno skleněnými korálky nejvyšší kvality. Hrany přívěsku ošetřeny proti černění. Délka 45 cm. Vnější průměr šungitového donutu 5 cm. Zapínání:  nealergenní. Autorská práce.  Jedinečný módní, atraktivní, fantazijní i nadčasový design a kvalitní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Anastázia Matoušková Náhrdelník “NOVOLUNÍ” - šungitový donut s kuličkou

Kategorie Šperky
Výrobce Anastázia Matoušková
Nejnižší cena 756 Kč

Náhrdelník “NOVOLUNÍ”.  Originální náhrdelník s šungitem, ručně šitý. Doplněno skleněnými korálky nejvyšší kvality. Hrany přívěsku ošetřeny proti černění. Délka 45 cm. Vnější průměr šungitového donutu 5 cm. Zapínání:  nealergenní. Autorská práce.  Jedinečný módní, atraktivní, fantazijní i nadčasový design a kvalitní zpracování. Obdržíte kus z fotografie. Autorka Anastázia Matoušková. ... a dál?

Produkt Anastázia Matoušková Náhrdelník “NOVOLUNÍ” - šungitový donut s kuličkou

Anastázia Matoušková Náhrdelník “NOVOLUNÍ” - šungitový donut s kuličkou - parametry

Název produktu: Anastázia Matoušková Náhrdelník “NOVOLUNÍ” - šungitový donut s kuličkou
Výrobce: Anastázia Matoušková
Minimální cena: 756 Kč
Maximální cena: 756 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Náhrdelník “NOVOLUNÍ”.  Originální náhrdelník s šungitem, ručně šitý. Doplněno skleněnými korálky nejvyšší kvality. Hrany přívěsku ošetřeny proti černění. Délka 45 cm. Vnější průměr šungitového donutu 5 cm. Zapínání:  nealergenní. Autorská práce.  Jedinečný módní, atraktivní, fantazijní i nadčasový design a kvalitní zpracování. Obdržíte kus z fotografie. Autorka Anastázia Matoušková.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.