Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Analergin Neo 5 mg 10 tablet

Léky

Analergin Neo 5 mg 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

k léčbě příznaků spojených s alergickými stavy Příbalová informace: informace pro uživatele Sp.zn.sukls 132918/2013 Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Analergin Neo 5 mg 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 77 Kč

K léčbě příznaků spojených s alergickými stavy, jako jsou: senná rýma, přetrvávající alergická rýma a chronická kopřivka. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje levocetirizin. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Příbalová informace: informace pro uživatele Analergin Neo 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle » ... a dál?

Produkt Analergin Neo 5 mg 10 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Analergin Neo 5 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: Analergin Neo 5 mg 10 tablet
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

k léčbě příznaků spojených s alergickými stavy Příbalová informace: informace pro uživatele Sp.zn.sukls 132918/2013 Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.

• Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.• Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.• Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.• Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci:

Co je přípravek Analergin Neo 5 mg a k čemu se používá

Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Analergin Neo 5 mg užívat

Jak se přípravek Analergin Neo 5 mg užívá

Možné nežádoucí účinky

Jak přípravek Analergin Neo 5 mg uchovávat

Obsah balení a další informace

1. Co je přípravek Analergin Neo 5 mg a k čemu se používá Levocetirizin je látka k léčbě alergie. Přípravek Analergin Neo 5 mg se používá k léčbě příznaků (symptomů) spojených s alergickými stavy, jako jsou:

• senná rýma• perzistující (přetrvávající) alergická rýma• chronická kopřivka

2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Analergin Neo 5 mg užívat

Neužívejte přípravek Analergin Neo 5 mg

• jestliže jste alergický/á na levocetirizin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6)• jestliže trpíte závažným selháním ledvin

Upozornění a opatření Před užitím přípravku Analergin Neo 5 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Děti a dospívající Podávání přípravku Analergin Neo 5 mg se nedoporučuje dětem do 6 let, protože současně dostupné potahované tablety neumožňují odpovídající úpravu dávkování. Vzhledem k nedostatečným údajům se podávání levocetirizinu dětem do 2 let nedoporučuje.

Další léčivé přípravky a přípravek Analergin Neo 5 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval/a nebo které možná budete užívat. Levocetirizin může ovlivnit účinky jiných léků. Naopak, jiné léky mohou ovlivnit působení levocetirizinu. Levocetirizin se může vzájemně ovlivňovat s: - léky, které mají tlumivý vliv na centrální nervový systém (látky, které zpomalují normální funkci mozku, jako jsou sedativa a trankvilizéry (např. diazepam, morfin). U citlivých pacientů může být vliv na funkci mozku zvýšený nebo odlišný, než se očekává.

Přípravek Analergin Neo 5 mg s jídlem, pitím a alkoholem Přípravek Analergin Neo 5 mg se může užívat s jídlem nebo bez jídla. Během léčby se nedoporučuje současné požívání alkoholu


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.