Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen ANAG Abeceda účetnictví pro podnikatele 2012

Učebnice/Odborná literatura

ANAG Abeceda účetnictví pro podnikatele 2012

Hodnocení: 1x
  • 4

, Vzhledem k tomu, že od 1. 1. 2012 dochází k novele zákona o účetnictví, vyhlášky č. 500/2002 Sb., zákona o daních z příjmů a důležité novele zákona o DPH, budou tyto zásadní úpravy podrobně zmapovány v novém vydání populární publikace Abeceda účetnictví pro podnikatele, která je podrobným návodem pro začínající ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ANAG Abeceda účetnictví pro podnikatele 2012

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Vzhledem k tomu, že od 1. 1. 2012 dochází k novele zákona o účetnictví, vyhlášky č. 500/2002 Sb., zákona o daních z příjmů a důležité novele zákona o DPH, budou tyto zásadní úpravy podrobně zmapovány ... a dál?

Produkt ANAG Abeceda účetnictví pro podnikatele 2012

ANAG Abeceda účetnictví pro podnikatele 2012 - parametry

Název produktu: ANAG Abeceda účetnictví pro podnikatele 2012
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 541 Kč
Ušetríte až: 242 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

, Vzhledem k tomu, že od 1. 1. 2012 dochází k novele zákona o účetnictví, vyhlášky č. 500/2002 Sb., zákona o daních z příjmů a důležité novele zákona o DPH, budou tyto zásadní úpravy podrobně zmapovány v novém vydání populární publikace Abeceda účetnictví pro podnikatele, která je podrobným návodem pro začínající účetní a dobrým rádcem pro ty zkušenější. Z Již svým názvem tato obsáhlá příručka symbolizuje, že se jedná o důležité a prospěšné informace „od A do Z“, které postupně uvádějí čtenáře do problematiky (podvojného) účetnictví. Abeceda účetnictví pro podnikatele obsahuje vymezení základních pojmů a prvků v účetnictví, tj. dlouhodobý a finanční majetek, zásoby, cenné papíry, zúčtovací vztahy, vedení účetnictví ve zjednodušeném rozsahu, vlastní kapitál, závazky, úvěry, odložená daň a rezervy, náklady a výnosy, účetní závěrka, účetní a daňová soustava, mezinárodní standardy finančního výkaznictví a mezinárodní účetní standardy. Druh sortimentu : Kniha, Abeceda účetnictví pro podnikatele 2012, Jazyk : Čeština, Počet stran : 440


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.