Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Anacid 5 ml 12 sáčků

Léky

Anacid 5 ml 12 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

Příbalová informace: informace pro pacienta ANACID (Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio) perorální suspenze Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek těsně v souladu s příbalovou informací nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.49118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Anacid 5 ml 12 sáčků

Kategorie Léky
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 51 Kč

ANACID se užívá při pálení žáhy, nadýmání a žaludečních potížích. ANACID snižuje kyselost žaludeční šťávy, pomáhá při funkčních poruchách trávení a žaludečních obtížích vyvolaných dietní chybou, alkoholem nebo kouřením. Perorální suspenze ANACID je určena pro dospělé a dospívající od 14 let. Jak se přípravek ANACID 12x5 ml užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají při dlouhodobé léčbě 4-6x denně 1 sáček (5 ml) 1-3 hodiny po jídle. Lze podat i jednorázově 1 sáček při obtížích.  Složení: Léčivými látkami jsou » ... a dál?

Produkt Anacid 5 ml 12 sáčků

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Anacid 5 ml 12 sáčků - parametry

Název produktu: Anacid 5 ml 12 sáčků
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 51 Kč
Maximální cena: 51 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příbalová informace: informace pro pacienta ANACID (Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio) perorální suspenze Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek těsně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýcholi nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci (viz. bod 4) Pokud se do 14 dní nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci:


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.