Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ana Adamovičová: Basic Czech II

Učebnice/Odborná literatura

Ana Adamovičová: Basic Czech II

Hodnocení: 1x
  • 4

Basic Czech II - Ana Adamovičová, Milan Hrdlička, Darina Ivanovová. Basic Czech II. je pokračováním titulu Basic Czech I. Učebnice je koncipována obdobně jako předcházející díl. Skládá se ze sedmi lekcí a metodicky vychází z komunikativního a komparativního přístupu. Postupně se zde rozvíjejí základy české gramatiky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ana Adamovičová: Basic Czech II koupíte i tady

Specifikace Ana Adamovičová: Basic Czech II

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 224 Kč

Basic Czech II. je pokračováním titulu Basic Czech I. Učebnice je koncipována obdobně jako předcházející díl. Skládá se ze sedmi lekcí a metodicky vychází z komunikativního a komparativního přístupu. Postupně se zde rozvíjejí základy české gramatiky pomocí plynulého a systematického osvojování slovní zásoby a konverzačních frází vážících se k jednotlivým tématům: denní režim, nákupy, oslava, bydlení, rodina, zdraví a nemoc, vzhled a povahové vlastností, móda a oblečení, apod. Přehledné tabulky umožní uživateli » ... a dál?

Produkt Ana Adamovičová: Basic Czech II

Ana Adamovičová: Basic Czech II - parametry

Název produktu: Ana Adamovičová: Basic Czech II
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 370 Kč
Ušetríte až: 146 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Basic Czech II - Ana Adamovičová, Milan Hrdlička, Darina Ivanovová. Basic Czech II. je pokračováním titulu Basic Czech I. Učebnice je koncipována obdobně jako předcházející díl. Skládá se ze sedmi lekcí a metodicky vychází z komunikativního a komparativního přístupu. Postupně se zde rozvíjejí základy české gramatiky pomocí plynulého a systematického osvojování slovní zásoby a konverzačních frází vážících se k jednotlivým tématům: denní režim, nákupy, oslava, bydlení, rodina, zdraví a nemoc, vzhled a povahové vlastností, móda a oblečení, apod. Přehledné tabulky umožní uživateli rychlé zapamatování probírané látky. Zprostředkující jazyk (angličtina) se objevuje minimálně a plní funkci výstižných vysvětlivek. Učebnice obsahuje řadu vtipných dialogů. Součástí učebnice jsou přehledné tabulky české deklinace a slovesných valencí a také CD, které obsahuje zároveň texty a dialogy z Basic Czech I. Basic Czech II. odpovídá úrovni A 2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Druhé vydání úspěšné řady učebnic bylo kompletně prohlédnuto a opraveno na základě zkušeností z výuky. Basic Czech II - Ana Adamovičová, Milan Hrdlička, Darina Ivanovová od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz These three volumes form a complete textbook for a course for English-language speakers who want to learn Czech. The first volume presents the basics of the Czech language by means of continuous and systematic acquisition of vocabulary and conversational phrases grouped around useful topics and situations. Basic Czech II is structured similarly, but it moves students from beginning to intermediate work, gradually delving into more complicated issues of grammar and usage. It includes a compact disc that features audio exercises built around texts and dialogues that the student will have learned in the first volume. Basic Czech III is based on a communicative and comparative approach, and is suitable for intensive study or for two-semester courses, or even for self-directed study. Grammatical and lexical topics covered in this volume go beyond the basic level, into intermediate and even advanced language study.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.