Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ana Adamovičová: Basic Czech II

Učebnice/Odborná literatura

Ana Adamovičová: Basic Czech II

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Basic Czech II - Ana Adamovičová , Milan Hrdlička , Darina Ivanovová. Basic Czech II. je pokračováním titulu Basic Czech I. Učebnice je koncipována obdobně jako předcházející díl. Skládá se ze sedmi lekcí a metodicky vychází z komunikativního a komparativního přístupu. Postupně se zde rozvíjejí základy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ana Adamovičová: Basic Czech II koupíte i tady

Specifikace Ana Adamovičová: Basic Czech II

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 214 Kč

Basic Czech II. je pokračováním titulu Basic Czech I. Učebnice je koncipována obdobně jako předcházející díl. Skládá se ze sedmi lekcí a metodicky vychází z komunikativního a komparativního přístupu. ... a dál?

Produkt Ana Adamovičová: Basic Czech II

Ana Adamovičová: Basic Czech II - parametry

Název produktu: Ana Adamovičová: Basic Czech II
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 370 Kč
Ušetríte až: 156 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Basic Czech II - Ana Adamovičová , Milan Hrdlička , Darina Ivanovová. Basic Czech II. je pokračováním titulu Basic Czech I. Učebnice je

koncipována obdobně jako předcházející díl. Skládá se ze sedmi

lekcí a metodicky vychází z komunikativního a komparativního

přístupu. Postupně se zde rozvíjejí základy české gramatiky pomocí

plynulého a systematického osvojování slovní zásoby a konverzačních

frází vážících se k jednotlivým tématům: denní režim, nákupy,

oslava, bydlení, rodina, zdraví a nemoc, vzhled a povahové

vlastností, móda a oblečení, apod. Přehledné tabulky umožní

uživateli rychlé zapamatování probírané látky. Zprostředkující

jazyk (angličtina) se objevuje minimálně a plní funkci výstižných

vysvětlivek. Učebnice obsahuje řadu vtipných dialogů. Součástí

učebnice jsou přehledné tabulky české deklinace a slovesných

valencí a také CD, které obsahuje zároveň texty a dialogy z Basic

Czech I. Basic Czech II. odpovídá úrovni A 2 Společného evropského

referenčního rámce pro jazyky.

Druhé vydání úspěšné řady učebnic bylo kompletně prohlédnuto a

opraveno na základě zkušeností z výuky. Publikace: Basic Czech II - Ana Adamovičová , Milan Hrdlička , Darina Ivanovová. Basic Czech II, moderní učebnice češtiny na základě angličtiny, je koncipována obdobně jako předcházející díl Basic Czech I. Postupně se zde dál rozvíjejí základy české gramatiky v těsném sepjetí s plynulým a systematickým osvojováním slovní zásoby a konverzačních frází vážících se k tématům z běžného života. Učebnice je opatřena přehlednými tabulkami české deklinace, slovesných valencí i předložek a klíčem ke cvičením. Je vhodná jak pro práci v kurzech, tak pro samostudium. Na webových stránkách www.cupress.cuni.cz jsou ke stažení nahrávky dialogů (Basic Czech I & Basic Czech II) a další gramatické a konverzační materiály doplňující učebnici. Basic Czech II odpovídá úrovni A2–B1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Basic Czech II - Ana Adamovičová, Darina Ivanovová, Milan Hrdlička od authora Ana Adamovičová, Darina Ivanovová, Milan Hrdlička a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz These three volumes form a complete textbook for a course for English-language speakers who want to learn Czech. The first volume presents the basics of the Czech language by means of continuous and systematic acquisition of vocabulary and conversational phrases grouped around useful topics and situations. Basic Czech II is structured similarly, but it moves students from beginning to intermediate work, gradually delving into more complicated issues of grammar and usage. It includes a compact disc that features audio exercises built around texts and dialogues that the student will have learned in the first volume. Basic Czech III is based on a communicative and comparative approach, and is suitable for intensive study or for two-semester courses, or even for self-directed study. Grammatical and lexical topics covered in this volume go beyond the basic


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.