Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Amin Maalouf: Nezkrotitelná planeta

Knihy naučná literatura

Amin Maalouf: Nezkrotitelná planeta

Hodnocení: 1x
  • 4

Nezkrotitelná planeta – Když se naše civilizace vyčerpaly - Amin Maalouf. Amin Maalouf je křesťan, který chrání muslimské zájmy, jeho myšlenkové dědictví pochází z Orientu, přestože své naděje vždy vkládal do Evropy, je původem Libanonec, ale cítí se jako Evropan, jeho kritický pohled kosí vše kolem, ale přitom se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Amin Maalouf: Nezkrotitelná planeta

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 255 Kč

Amin Maalouf je křesťan, který chrání muslimské zájmy, jeho myšlenkové dědictví pochází z Orientu, přestože své naděje vždy vkládal do Evropy, je původem Libanonec, ale cítí se jako Evropan, jeho kritický pohled kosí vše kolem, ale přitom se nikdy nevzdává bezmezné víry v člověka. Vztek čestného člověka, kterým tento člen Francouzské akademie bezpochyby je, míří na nás všechny, ať žijeme na Západě nebo na Východě, ať jsme kapitalisty nebo marxisty, křesťany, muslimy nebo nevěřícími. Téma knihy se točí kolem » ... a dál?

Produkt Amin Maalouf: Nezkrotitelná planeta

Amin Maalouf: Nezkrotitelná planeta - parametry

Název produktu: Amin Maalouf: Nezkrotitelná planeta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 255 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nezkrotitelná planeta – Když se naše civilizace vyčerpaly - Amin Maalouf. Amin Maalouf je křesťan, který chrání muslimské zájmy, jeho myšlenkové dědictví pochází z Orientu, přestože své naděje vždy vkládal do Evropy, je původem Libanonec, ale cítí se jako Evropan, jeho kritický pohled kosí vše kolem, ale přitom se nikdy nevzdává bezmezné víry v člověka. Vztek čestného člověka, kterým tento člen Francouzské akademie, bezpochyby je, míří na nás všechny, ať už žijeme na Západě nebo na Východě, ať už jsme kapitalisty nebo marxisty, křesťany, muslimy nebo nevěřícími. Amin Maalouf nás ve své knize nutí zamyslet se nad námi samotnými, nad tím, kam jsme náš svět dovedli, nad tím, jak se nevědomky snažíme sami sebe zničit. Postřehy v knize se točí kolem základní myšlenky: porušenost současného světa je méně důsledkem války civilizací než současným vyčerpáním všech civilizací. Západ se zpronevěřil svým demokratickým ideálům v zájmu zachování své vojenské převahy, aby tím zakryl nedostatky své ekonomie a morální nedostatečnosti, zatímco Východ ztratil svoji patriotickou legitimitu a je nucen uchýlit se k radikální cestě. Nezkrotitelná planeta – Když se naše civilizace vyčerpaly - Amin Maalouf od nakladatelství Garamond s. r. o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.