Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml

Léky

Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Ambroxol AL kapky se užívají k léčbě akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocnění dýchacích cest, doprovázených zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním. Jedná se o záněty průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin a rýmu. Přípravek se užívá k léčbě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62824
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 89 Kč

Ambroxol AL kapky se užívají k léčbě akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocnění dýchacích cest, doprovázených zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním. Jedná se o záněty průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin a rýmu. Přípravek se užívá k léčbě vlhkého kašle. Ambroxol AL kapky jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti. Dětem do 2 let by měl být přípravek podáván jen na doporučení lékaře. Jak se přípravek Ambroxol AL kapky užívá: Dospělí a » ... a dál?

Produkt Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml - parametry

Název produktu: Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ambroxol AL kapky se užívají k léčbě akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocnění dýchacích cest, doprovázených zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním. Jedná se o záněty průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin a rýmu. Přípravek se užívá k léčbě vlhkého kašle. Ambroxol AL kapky jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti. Dětem do 2 let by měl být přípravek podáván jen na doporučení lékaře. Jak se přípravek Ambroxol AL kapky užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají na počátku léčby 3x denně 4 ml, později se dávka snižuje na 3x denně 2 ml nebo 2x denně 4 ml roztoku. Děti ve věku 6-12 let užívají 2-3x denně 2 ml roztoku. Děti ve věku 2-6 let užívají 3x denně 1 ml roztoku. Děti do 2 let užívají 2x denně 1ml roztoku (na doporučení lékaře). Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 7,5 mg v 1 ml (15 kapek). Pomocnými látkami jsou kyselina benzoová, bezvodá kyselina citronová, natrium-cyklamát, ...


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.