Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml

Léky

Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE AMBROXOL AL KAPKY ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. - Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.63056

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 85 Kč

Ambroxol AL kapky se užívají k léčbě akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocnění dýchacích cest, doprovázených zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním. Jedná se o záněty průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin a rýmu. Přípravek se užívá k léčbě vlhkého kašle. Ambroxol AL kapky jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti. Dětem do 2 let by měl být přípravek podáván jen na doporučení lékaře. Jak se přípravek Ambroxol AL kapky užívá: Dospělí a » ... a dál?

Produkt Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml - parametry

Název produktu: Ambroxol AL kapky 7,5 mg 100 ml
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE AMBROXOL AL KAPKY ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. - Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lék&aa


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.