Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Ambrospray 5% 13 ml

Léky na dýchání

Ambrospray 5% 13 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Ambrospray 5% je používán k léčbě akutních (náhle vzniklých) a chronických (vleklých) onemocnění dolních a horních cest dýchacích, vyvolaných poruchami tvorby hlenu, jeho ztíženým transportem a vylučováním, jako např. záněty průdušek, průduškové astma, záněty vedlejších nosních dutin, záněty hrtanu a další.Ambrospray ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.72937
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ambrospray 5% 13 ml koupíte i tady

Specifikace Ambrospray 5% 13 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce FRANCIA FARMACEUTICI
Nejnižší cena 105 Kč

Ambrospray je používán k léčbě akutních a chronických onemocnění dolních a horních cest dýchacích, jako např. záněty průdušek, průduškové astma, záněty vedlejších nosních dutin, záněty hrtanu a další. Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Ambrospray 5% 13 ml

Ambrospray 5% 13 ml - parametry

Název produktu: Ambrospray 5% 13 ml
Výrobce: FRANCIA FARMACEUTICI
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ambrospray 5% je používán k léčbě akutních (náhle vzniklých) a chronických (vleklých) onemocnění dolních a horních cest dýchacích, vyvolaných poruchami tvorby hlenu, jeho ztíženým transportem a vylučováním, jako např. záněty průdušek, průduškové astma, záněty vedlejších nosních dutin, záněty hrtanu a další.Ambrospray 5% je vhodný pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let.Charakteristika:   Ambrospray 5% je řazen do skupiny přípravků, nazývaných mukolytika, které vedou k tvorbě řidšího hlenu (bronchiálního sekretu) a usnadňují vykašlávání.Složení - účinné látky:Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum. 1 g přípravku Ambrospray 5% obsahuje 50 mg ambroxoli hydrochloridu a 1 vstřik obsahuje 10 mg ambroxoli hydrochloridumSložení - pomocné látky:Pomocnými látkami jsou trometamol, makrogol-1,5 hydroxystearát, glycerol, draselná sůl acesulfamu, xylitol, natrium-benzoát, levomenthol, amonium-glycyrrhizát, bezvodý ethanol, roztok hydroxidu sodného 0,001 mol/l, čištěná voda.Kontraindikace: Neužívejte přípravek Ambrospray 5% jestliže jste alergický/á na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku a u dětí mladších 6 let.Nežádoučí účinky: Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek Ambrospray 5% nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého.Ambrospray 5% je obvykle velmi dobře snášen, zřídka se mohou vyskytnout žaludeční a střevní obtíže jako nevolnost, bolest břicha, průjem, dále alergická reakce (otoky v obličeji, dýchací potíže, teplota a třesavka) a kožní reakce (otok, pocit tepla, zarudnutí, svědění). V ojedinělých případech se vyskytla suchost v ústech a v dýchacích cestách, zvýšená tvorba slin a nosního sekretu, zácpa a obtíže při močení. V jednom případě se vyskytla alergická kožní reakce (kontaktní dermatitida). Projevy přecitlivělosti jako je kožní vyrážka nebo zvýšená teplota jsou velmi vzácné.Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.Interakce: Prosím informujte svého lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval/a v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.Současné podávání přípravku Ambrospray 5% s léky tlumícími kašel (antitusika) může způsobit nadměrné hromadění hlenu v dýchacích cestách, a proto se nedoporučuje.Bez porady s lékařem neužívejte jiné léky na kašel.Současné podávání přípravku Ambrospray 5% s některými antibiotiky (amoxicillin, cefuroxim, erythromycin, doxycyklin) zlepšuje jejich průnik do plicní tkáně a zvyšuje jejich koncentraci v hlenu dýchacích cest, čehož se využívá k léčebným účelům.Speciální upozornění:Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Ambrospray 5% je zapotřebí:Pokud trpíte středně těžkým až těžkým onemocněním ledvin nebo jater, konzultujte používání přípravku s lékařem. U nemocných s těžkými poruchami ledvin může dojít ke kumulaci metabolitů ambroxolu, jež jsou tvořeny v


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.