Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen AMBROSAN 30 mg 20 tablet

Léky

AMBROSAN 30 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Ambrosan 30 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83168

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace AMBROSAN 30 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce PRO.MED.CS
Nejnižší cena 67 Kč

... a dál?

Produkt AMBROSAN 30 mg 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


AMBROSAN 30 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: AMBROSAN 30 mg 20 tablet
Výrobce: PRO.MED.CS
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 67 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Ambrosan 30 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka , pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší u dospělého do 7 dnů nebo do 3 dnů u dítěte, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Ambrosan 30 mg a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Ambrosan 30 mg užívat 3. Jak se Ambrosan 30 mg užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Ambrosan 30 mg uchovávat 6. Další informace 1. CO JE AMBROSAN 30 MG A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Ambrosan 30 mg se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacího ústrojí, provázených zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu, jeho ztíženým transportem a vykašláváním. Příkladem takových onemocnění jsou záněty horních a dolních dýchacích cest (zánět průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin, rýma). Bez porady s lékařem se přípravek užívá u akutních zánětů dýchacího ústrojí. U chronických zánětů dýchacího ústrojí se přípravek užívá pouze po poradě s lékařem. Ambroxol, léčivá látka přípravku Ambrosan 30 mg, zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu (látky pokrývající vnitřní stěny plicních sklípků) a stimuluje činnost řasinek, zajišťujících posun hlenu. Tyto účinky mají za následek vydatnější zkapalnění, lepší transport a vylučování hlenu (mukociliární clearance), čímž dochází k usnadnění vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Ambrosan 30 mg je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 5 let. 2/4 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE AMBROSAN 30 MG UŽÍVAT Neužívejte Ambrosan 30 mg - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku (ambroxol) nebo na kteroukoliv další složku přípravku. - při akutní vředové chorobě žaludku nebo dvanáctníku. Zvláštní opatrnosti při použiti přípravku Ambrosan 30 mg je zapotřebí - jestliže jste v minulosti prodělal(a) vředovou chorobu žaludku či duodena (dvanáctníku). - jestliže trpíte závažným onemocněním jater nebo ledvin, lékař Vám může upravit dávkování (přípravek se zpravidla užívá v delších časových intervalech nebo v nižších dávkách) - jestliže trpíte některým ze vzácně se vyskytujících onemocnění průdušek, které jsou spojeny s nadměrnou tvorbou a hromaděním hlenu V uvedených případech můžete přípravek Ambrosan 30 mg užívat pouze na doporučení a pod dohledem lékaře. - Vyskytla se velmi vzácná hlášení těžkých kožních reakcí jako Stevensův-Johnsonův syndrom a Lyellův syndrom (dochází k odlučování horní vrstvy


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.