Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Ambrobene 75 mg 20 kapslí

Pohybový aparát

Ambrobene 75 mg 20 kapslí

Hodnocení: 1x
  • 4

Ambroxol, léčivá látka přípravku Ambrobene, patří do skupiny expektorancií a mukolytik. Svým působením usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel.Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest, při akutních a chronických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ambrobene 75 mg 20 kapslí koupíte i tady

Specifikace Ambrobene 75 mg 20 kapslí

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 64 Kč

Ambrobene 75 mg se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním. Ambrobene 75 mg se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest, při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin. Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Ambrobene 75 mg 20 kapslí

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ambrobene 75 mg 20 kapslí - parametry

Název produktu: Ambrobene 75 mg 20 kapslí
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 100 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ambroxol, léčivá látka přípravku Ambrobene, patří do skupiny expektorancií a mukolytik. Svým působením usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel.Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest, při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin. Příbalová informace: Přípravek Ambrobene ve formě sirupu a roztoku je určen k léčbě dětí (včetně kojenců), mladistvých a dospělých. Přípravek Ambrobene ve formě tablet je určen pro děti od 5 let, mladistvé a dospělé. Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.  - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Ambrobene 75 mg a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Ambrobene 75 mg užívat 3. Jak se Ambrobene 75 mg užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Ambrobene 75 mg uchovávat 6. Další informace 1. CO JE Ambrobene 75 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Ambroxol, léčivá látka přípravku Ambrobene 75 mg , patří do skupiny expektorancií a mukolytik. Svým působením usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel. Ambrobene 75 mg se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest, při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin. Přípravek Ambrobene 75 mg je určen pro děti starší 12 let, mladistvé a dospělé. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE Ambrobene 75 mg UŽÍVAT Neužívejte Ambrobene 75 mg - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Ambrobene 75 mg je zapotřebí - při porušené bronchomotorice a větším nahromadění hlenu; - jestliže máte akutní vředovou chorobu žaludku a dvanáctníku; - při omezené funkci ledvin nebo při těžkém onemocnění jater. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. S přípravkem Ambrobene 75 mg se mohou ovlivňovat následující léky: - antibiotika, např. amoxicilin, cefuroxim, erytromycin, doxycyklin; - látky tlumící kašel, např. kodein. Užívání přípravku Ambrobene 75 mg s jídlem a pitím 2/3 Tobolky se užívají vcelku po jídle a zapíjejí se dostatečným množstvím tekuti


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.