Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Ambrobene 6 mg roztok 100 ml

Léky

Ambrobene 6 mg roztok 100 ml cena od 0 Kč

Ambrobene 6 mg roztok 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Ambrobene 6 mg/ml, perorální roztok Ambroxoli hydrochloridum   Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Ambrobene 6 mg roztok 100 ml - parametry

Název produktu: Ambrobene 6 mg roztok 100 ml
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ambrobene 6 mg/ml, perorální roztok Ambroxoli hydrochloridum   Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechejte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, spojených s abnormální sekrecí hlenu, infekčních onemocněních dýchacích cest, při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin u dospělých a dětí starších 2 let. Ambrobene pro rychlou a účinnou úlevu od vlhkého kašle. Perorální roztok pro dospělé s příjemnou malinovou chutí. Volně prodejný lék - pozorně čtěte příbalovou informaci. Farmakoterapeutická skupina: Léčiva proti nachlazení a kašli. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Ambrobene obsahuje léčivou látku ambroxol-hydrochlorid. Tato látka patří do skupiny léčiv označovaných jako mukolytika, která pomáhají odstranit hlen z dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták. Ambrobene se používá při léčbě onemocnění dýchacích cest, která vyžadují odstranění hlenu, u dospělých a dětí starších 2 let. Jeho působením je hlen řidší, což usnadňuje jeho odstranění. Ambrobene 6mg/ml roztok 100ml od Teva na www.GigaLekarna.cz za 90 Kč . Ambrobene 6mg/ml por.sol.1x100ml/600mg+adapt


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.