Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Amanda Trobe, Krishnananda Trobe: Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým

Knihy naučná literatura

Amanda Trobe, Krishnananda Trobe: Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým - Krishnananda a Amana Trobe. Tato kniha se zabývá kořeny nedůvěry a způsoby, jak náš ztracený pocit důvěry obnovit. To, co normálně za důvěru považujeme, je ve skutečnosti jen naše představa o důvěře – dětinská a vysněná. Náš falešný pocit důvěry je závislý na tom, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Amanda Trobe, Krishnananda Trobe: Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým koupíte i tady

Specifikace Amanda Trobe, Krishnananda Trobe: Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 171 Kč

Tato kniha se zabývá kořeny nedůvěry a způsoby, jak náš ztracený pocit důvěry obnovit. To, co normálně za důvěru považujeme, je ve skutečnosti jen naše představa o důvěře dětinská a vysněná. Náš falešný pocit důvěry je závislý na tom, jak s námi život a lidé, kteří jím procházejí, zachází. Prostřednictvím bolestných zkušeností, různých zklamání a zrad nás život učí novému způsobu důvěry skutečné důvěře, která vychází z našeho nitra a není závislá na vnějších událostech a zážitcích. Skutečná důvěra je pocit » ... a dál?

Produkt Amanda Trobe, Krishnananda Trobe: Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým

Amanda Trobe, Krishnananda Trobe: Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým - parametry

Název produktu: Amanda Trobe, Krishnananda Trobe: Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým - Krishnananda a Amana Trobe. Tato kniha se zabývá kořeny nedůvěry a způsoby, jak náš ztracený pocit důvěry obnovit. To, co normálně za důvěru považujeme, je ve skutečnosti jen naše představa o důvěře – dětinská a vysněná. Náš falešný pocit důvěry je závislý na tom, jak s námi život a lidé, kteří jím procházejí, zachází. Prostřednictvím bolestných zkušeností, různých zklamání a zrad nás život učí novému způsobu důvěry – skutečné důvěře, která vychází z našeho nitra a není závislá na vnějších událostech a zážitcích. Skutečná důvěra je pocit hluboké vnitřní vyrovnanosti našeho bytí s Existencí. Není-li závislá na vnějších událostech, je přímým zrcadlem našeho vědomí. A jen takovou důvěru je možné dále rozvíjet. Krishnananda Trobe a Amana Trobe vedou semináře a výcviky na téma intimity, sexuality a léčby zranění z dětství po celém světě. Jestliže právě necestují, žijí v Sedoně, v americkém státě Arizona. Před zatím poslední knihou Jak vzniká důvěra (When Trust Fails) vydali knihy Probouzení zranitelnosti (Face to Face with Fear), Zranitelnost a intimita (When Sex Becomes Intimate) a Od iluzí k lásce (Stepping out of Fear) – české překlady všech čtyř vydala MAITREA. Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým - Krishnananda a Amana Trobe od nakladatelství Maitrea a.s. v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.