Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alternativa Univerzální súfismus

Knihy naučná literatura

Alternativa Univerzální súfismus cena od 0 Kč

Alternativa Univerzální súfismus

Hodnocení: 1x
  • 4

Universální súfismus je filosofický či náboženský směr, hojně citovaný v esoterické literatuře, ale dosud u nás málo známý. Sdružuje v sobě vědomě evropské gnostické tradice, stejně jako buddhismus, kabbalu či hinduismus a islám. Pomocí meditace, hudby, tance a respektování etických norem povznáší súfista svou duši a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Alternativa Univerzální súfismus - parametry

Název produktu: Alternativa Univerzální súfismus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Universální súfismus je filosofický či náboženský směr, hojně citovaný v esoterické literatuře, ale dosud u nás málo známý. Sdružuje v sobě vědomě evropské gnostické tradice, stejně jako buddhismus, kabbalu či hinduismus a islám. Pomocí meditace, hudby, tance a respektování etických norem povznáší súfista svou duši a dosahuje vyššího vědomí. Současný holandský autor je stoupencem tohoto světového hnutí a podává hluboký a zasvěcený výklad. Seznam obrázků Seznam fotografií Poděkování Předmluva Úvod 1. Původ a historie súfismu 2. Hazrat Inayat Khan 3. Cesta súfismu na západ 4. Univerzální súfismus: poselství duchovní svobody 5. Filozofie súfismu 6. Cesta duše 7. Náš vztah k Bohu: ideál Boha 8. Mysticismus: jednota s Bohem 9. Morální kultura 10. Mysticismus zvuku 11. Zdraví a léčení 12. Ideál míru: několik společenských aspektů Súfismus není teorie, neobsahuje žádné dogma. Vstřebal západní vlivy hermetismu, gnosticismu, neoplatonismu, stejně jako východní vliv buddhismu, zoroastrianismu, učení véd a islámu. Tato kniha je zasvěceným a hlubokým pohledem na celý systém a jeho historii. Přináší také podrobný vhled do učení známého mystika Hazarata Inayata Khana, který žil v první polovině našeho století. Autor knihy H.J. Witteveen, Vydavatelstvo Alternativa,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.