Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Alois Mrštík, Vilém Mrštík: Maryša - CD

Knihy

Alois Mrštík, Vilém Mrštík: Maryša - CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Maryša (CD): Příběh Maryši, dcery sedláka, a chudého Francka se odehrává na moravské vesnici devatenáctého století. V dialozích je užito nářečí charakteristického pro danou oblast. Maryša je rodiči nucena vdát se za vdovce Vávru, jehož jediným zájmem je vyrovnat dívčiným majetkem své dluhy. Francek odchází na vojnu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90667
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alois Mrštík, Vilém Mrštík: Maryša - CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 189 Kč

Známá hra bratrů Aloise a Viléma Mrštíkových ožívá v představení Divadla Na Vinohradech. Účinkují Gabriela Vránová, Radoslav Brzobohatý, Antonie Hegerlíková, Hana Maciuchová, Otakar Brousek, Světla Amortová. ... a dál?

Produkt Alois Mrštík, Vilém Mrštík: Maryša - CD

Alois Mrštík, Vilém Mrštík: Maryša - CD - parametry

Název produktu: Alois Mrštík, Vilém Mrštík: Maryša - CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Maryša (CD): Příběh Maryši, dcery sedláka, a chudého Francka se odehrává na moravské vesnici devatenáctého století. V dialozích je užito nářečí charakteristického pro danou oblast. Maryša je rodiči nucena vdát se za vdovce Vávru, jehož jediným zájmem je vyrovnat dívčiným majetkem své dluhy. Francek odchází na vojnu, aby se po letech vrátil a postavil svou milovanou Maryšu před mravní dilema. Hrají: Lenka Krobotová, Jiří Dvořák, Miroslav Donutil, Vilma Cibulková, Josef Somr a další... Hudbu nahrál Jiří Pavlica a Hradišťan Nahrávka z roku 2002. Maryša (Audio CD) - Alois Mrštík, Vilém Mrštík. Klasická divadelní hra. Hrají: Lenka Krobotová, Jiří Dvořák, Miroslav Donutil, Vilma Cibulková, Josef Somr a další...Hudbu nahrál Jiří Pavlica a Hradišťan Nahrávka z roku 2002. Audio CD. Maryša (Audio CD) - Alois Mrštík, Vilém Mrštík od nakladatelství Radioservis v kategorii Audioknihy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.