Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Alois Jirásek, Věnceslav Černý: Staré pověsti české

Próza - beletrie

Alois Jirásek, Věnceslav Černý: Staré pověsti české

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha přenese čtenáře do dávných časů a odhalí dějiny našich zemí tak, jak je po staletí předávaly generace potomků praotce Čecha svým potomkům a ti pak opět dále. Kdo ví, jestli opravdu naše hlavní město vzniklo na základě věštby kněžny Libuše, nebo jestli Šemík s Horymírem dokázal skočit z vysokých hradeb Vyšehradu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alois Jirásek, Věnceslav Černý: Staré pověsti české koupíte i tady

Specifikace Alois Jirásek, Věnceslav Černý: Staré pověsti české

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 157 Kč

Poslyšte o našem praotci, o předcích, jak přišli do končin naší vlasti a usadili se po Labi a po Vltavě i po jiných řekách této země. Slyšte i, co více dochovalo se z temnoty věků, co zůstalo z báječných vypravování přešlých pokolení, jež klaněla se bohům v šeru starých hájů a jež obětovala studánkám v tichých ouvalech, jezerům i řekám i svatému, živému ohni ... ... a dál?

Produkt Alois Jirásek, Věnceslav Černý: Staré pověsti české

Alois Jirásek, Věnceslav Černý: Staré pověsti české - parametry

Název produktu: Alois Jirásek, Věnceslav Černý: Staré pověsti české
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 400 Kč
Ušetríte až: 243 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha přenese čtenáře do dávných časů a odhalí dějiny našich zemí tak, jak je po staletí předávaly generace potomků praotce Čecha svým potomkům a ti pak opět dále. Kdo ví, jestli opravdu naše hlavní město vzniklo na základě věštby kněžny Libuše, nebo jestli Šemík s Horymírem dokázal skočit z vysokých hradeb Vyšehradu do Vltavy. Kdo ví, ale tyto příběhy doprovázené ilustracemi Mikoláše Alše stojí za přečtení. Kniha Staré pověsti české, Autor Jirásek Alois, Anotace: Poslyšte o našem praotci, o předcích, jak přišli do končin naší vlasti a usadili se po Labi a po Vltavě i po jiných řekách této země. Slyšte i, co více dochovalo se z temnoty věků, co zůstalo z báječných vypravování přešlých pokolení, jež klaněla se bohům v šeru starých hájů a jež obětovala studánkám v tichých ouvalech, jezerům i řekám i svaté ... Alois Jirásek; Věnceslav ČernýVychází 13.11.2013Ottovo nakladatelství 2008Kniha, čeština, 312 stranPojďte a poslyšte pověsti dávných časů... Autor knihy Alois Jirásek, Věnceslav Černý, Vydavatelstvo Ottovo nakladatelství


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.