Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Alois Jirásek: Staré pověsti české

Próza - beletrie

Alois Jirásek: Staré pověsti české

Hodnocení: 1x
  • 4

Staré pověsti české - Alois Jirásek. Staré pověsti české jsou nejznámějším převyprávěním naší dávné historie. Při psaní této knihy čerpal její autor jak z lidové slovesnosti, tak z historických pramenů. Kniha je rozdělena na čtyři části: Staré pověsti české, Pověsti doby křesťanské, O staré ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alois Jirásek: Staré pověsti české

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 178 Kč

Staré pověsti české - Jirásek Alois Staré pověsti české jsou nejznámějším převyprávěním naší dávné historie. Při psaní této knihy čerpal její autor jak z lidové slovesnosti, tak z historických pramenů. Kniha je rozdělena na čtyři části: Staré pověsti české, Pověsti doby křesťanské, O staré Praze a Ze starobylých proroctví. Dočtete se o praotci Čechovi, o Krokovi a jeho dcerách, o Libuši a Přemyslovi, o Dívčí válce, o králi Svatoplukovi, o knížeti Daliborovi a mnoha dalších známých pověstí.Poprvé vyšla roku 1894 » ... a dál?

Produkt Alois Jirásek: Staré pověsti české

Alois Jirásek: Staré pověsti české - parametry

Název produktu: Alois Jirásek: Staré pověsti české
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Staré pověsti české - Alois Jirásek. Staré pověsti české jsou nejznámějším převyprávěním naší dávné historie. Při psaní této knihy čerpal její autor jak zlidové slovesnosti, tak zhistorických pramenů. Kniha je rozdělena na čtyři části: Staré pověsti české, Pověsti doby křesťanské, Ostaré Praze aZe starobylých proroctví. Dočtete se opraotci Čechovi, oKrokovi ajeho dcerách, oLibuši aPřemyslovi, oDívčí válce, okráli Svatoplukovi, oknížeti Daliborovi amnoha dalších známých pověstí. Poprvé vyšla roku 1894 aod té doby se dočkala velkého množství reedic. Staré pověsti české - Alois Jirásek od nakladatelství Omega v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.