Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alois Halouzka: Písemky z matematiky SŠ

Učebnice/Odborná literatura

Alois Halouzka: Písemky z matematiky SŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Databáze úloh ve dvou rovnocenných variantách A a B je podkladem k sestavování desetiminutovek i souhrnných písemek a testů. Zadání písemných prací lze zpracovat na počítači – součástí titulu je i CD s daty a programem na volbu a tisk zvolených úloh. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alois Halouzka: Písemky z matematiky SŠ koupíte i tady

Specifikace Alois Halouzka: Písemky z matematiky SŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 211 Kč

Stalo se vám už někdy, že jste se při přípravě písemné práce nebo při jejím dodatečném upravování na poslední chvíli přehlédli a teprve při hodnocení jste zjistili nestejnou obtížnost oddělení A a B? ... a dál?

Produkt Alois Halouzka: Písemky z matematiky SŠ

Alois Halouzka: Písemky z matematiky SŠ - parametry

Název produktu: Alois Halouzka: Písemky z matematiky SŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Databáze úloh ve dvou rovnocenných variantách A a B je podkladem k sestavování desetiminutovek i souhrnných písemek a testů.

Zadání písemných prací lze zpracovat na počítači – součástí titulu je i CD s daty a programem na volbu a tisk zvolených úloh.

Stalo se vám už někdy, že jste se při přípravě písemné práce nebo při jejím dodatečném upravování na poslední chvíli přehlédli a teprve při hodnocení jste zjistili nestejnou obtížnost oddělení A a B?

Stalo se vám, že výpočet úloh byl v jednom oddělení náročnější (byť jen numericky) nebo že opomenutí dílčí podmínky v jednom oddělení neovlivnilo konečný výsledek, zatímco u druhého ano? (A vedla tato situace k protestům studentů a zbytečným diskuzím okolo známkování?)

S těmito Písemkami se podobným problémům hladce vyhnete. Představují totiž velice užitečný materiál, který usnadní každému vyučujícímu matematiky jeho práci a ušetří mu čas.

Pokud se tedy po dokončení určitého tematického celku rozhodnete, že právě teď nastala ta správná chvíle, aby studenti předvedli své znalosti, stačí sáhnout do příslušné kapitoly, kde kromě toho, že vždy najdete vhodné zadání úlohy ve 2 naprosto rovnocenných variantách A a B, naleznete navíc u každé úlohy výsledek a bodové ohodnocení obtížnosti pro usnadnění klasifikace. Dodržení jednotného kritéria bodování úloh v celé sbírce dovoluje jednoduše sestavit i souhrnné písemné práce, které zahrnují opakování několika tematických celků.

Především mladším a méně zkušeným učitelům bude příručka velice dobrým pomocníkem, protože dostávají do ruky databázi úloh, vybudování které by jim trvalo mnoho „učitelských“ let. Písemky však ocení nejen začínající učitelé, i ti zkušení je rádi přidají ke své „krabici“ s úlohami nastřádanými během jejich dlouholeté praxe.

Písemky z matematiky SŠ RNDr. Aloise Halouzky budou jistě patřit do výbavy každého vyučujícího matematiky. Vedle několika všeobecně známých a oblíbených kvalitních sbírek z matematiky stane se i tato publikace pro něj nepostradatelnou součástí jeho knihovničky, neboť dobrých úloh není nikdy dost!

A až studenti zjistí, odkud se berou úlohy v písemkách?

Samotné výsledky v písemné práci jsou bez uvedení postupu řešení bezcenné. A pokud si případní vlastníci příručky z řad studentů doma propočítají vždy obě varianty, měli by být dostatečně připraveni. Scientia - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 206 str. - ISBN: 80-86960-00-5 - Kniha Alois HalouzkaScientia 2006Kniha, čeština, 206 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.