Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ALMI Hledání města Bohů I.

Knihy

ALMI Hledání města Bohů I.

Hodnocení: 1x
  • 4

Byl červenec 1999. Lidé hovořili o konci světa, předpovězeném Nostradamem. Ze všech sil jsem sháněl peníze na novou expedici, tentokrát do Tibetu, s cílem hledání Města Bohů. Kailás mě k sobě vábil, jakoby říkal, že Město Bohů je vedle něj. Zbývalo však něco nevyřčeného, něco originálního, jednoduchého a velmi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78453
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ALMI Hledání města Bohů I.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 297 Kč

Byl červenec 1999. Lidé hovořili o konci světa, předpovězeném Nostradamem. Ze všech sil jsem sháněl peníze na novou expedici, tentokrát do Tibetu, s cílem hledání Města Bohů. Kailás mě k sobě vábil, jakoby říkal, že Město Bohů je vedle něj. Zbývalo však něco nevyřčeného, něco originálního, jednoduchého a velmi moudrého. Co? Nevěděl jsem. Teď už to znamení znám. Počátek veškeré naší analýzy vycházel z tragického poselství předků, předaného prostřednictvím výšky hory Kailás, rovné 6666 metrů, a také se vše točilo » ... a dál?

Produkt ALMI Hledání města Bohů I.

ALMI Hledání města Bohů I. - parametry

Název produktu: ALMI Hledání města Bohů I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 297 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Byl červenec 1999. Lidé hovořili o konci světa, předpovězeném Nostradamem. Ze všech sil jsem sháněl peníze na novou expedici, tentokrát do Tibetu, s cílem hledání Města Bohů. Kailás mě k sobě vábil, jakoby říkal, že Město Bohů je vedle něj. Zbývalo však něco nevyřčeného, něco originálního, jednoduchého a velmi moudrého. Co? Nevěděl jsem. Teď už to znamení znám. Počátek veškeré naší analýzy vycházel z tragického poselství předků, předaného prostřednictvím výšky hory Kailás, rovné 6666 metrů, a také se vše točilo kolem čísla 6666… Hledání Města Bohů 1 - Ernst Muldašev od authora Ernst Muldašev a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Autor je veľký ruský vedec, zakladateľ nového smeru v medicíne - regeneratívnej chirurgie. V procese svojho výskumu sa obracia nielen na iných vedcov, ale aj na ezoteriku a náboženstvo. Táto kniha sa dotýka globálnych filozofických problémov. Oboznamuje s legendou o Meste Bohov v Tibete a s mnohými neuveriteľnými matematickými a geografickými súvislosťami. Tragické poselství svědků


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.