Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Allan Gintel: Zahrady pozemských radostí

Knihy

Allan Gintel: Zahrady pozemských radostí

Hodnocení: 0x
  • 4

Zahrady pozemských radostí - Allan Gintel Zhruba každý druhý Čech prošel v mládí nějakou formou výchovy v přírodě, která měla u nás velkou tradici. V tehdejším Československu úspěšně zakotvily téměř všechny světově proslulé organizace, které se výchovou v přírodě zabývaly jako byl skauting Baden- Powella , Setonův ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.39276
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Zahrady pozemských rado..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Allan Gintel: Zahrady pozemských radostí koupíte i tady

Specifikace Allan Gintel: Zahrady pozemských radostí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 299 Kč

Kniha – autor Allan Gintel, 260 stran, česky, . Zhruba každý druhý Čech prošel v mládí nějakou formou výchovy v přírodě, která měla u nás velkou tradici. V tehdejším Československu úspěšně zakotvily téměř všechny světově proslulé organizace, které se výchovou v přírodě zabývaly jako byl skauting Baden- Powella , Setonův Wodcraft Indians, YMCA a po vzniku České republiky pak Outward Bound. Svůj světově unikátní systém výchovy v přírodě zde zavedl spisovatel a pedagog Jaroslav Foglar, vznikla zde řada podivuhodných » ... a dál?

Produkt Allan Gintel: Zahrady pozemských radostí

Allan Gintel: Zahrady pozemských radostí - parametry

Název produktu: Allan Gintel: Zahrady pozemských radostí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zahrady pozemských radostí - Allan Gintel Zhruba každý druhý Čech prošel v mládí nějakou formou výchovy v přírodě, která měla u nás velkou tradici. V tehdejším Československu úspěšně zakotvily téměř všechny světově proslulé organizace, které se výchovou v přírodě zabývaly jako byl skauting Baden- Powella , Setonův Wodcraft Indians, YMCA a po vzniku České republiky pak Outward Bound. Svůj světově unikátní systém výchovy v přírodě zde zavedl spisovatel a pedagog Jaroslav Foglar, vznikla zde řada podivuhodných hnutí jako byl tramping nebo Brontosaurus a v sedmdesátých letech minulého století pak projekty s intenzívním rekreačním režimem šířící všeobecnou vzdělanost, propagující sporty a pobyt v přírodě Metodou byla rychlost, intenzita a překvapivost. Tak se zrodil zrodil Gymnasion a Prázdninová škola. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Výchova od GASSET naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.