Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aljona Podlesnych: Vražda v archivu

Učebnice/Odborná literatura

Aljona Podlesnych: Vražda v archivu

Hodnocení: 1x
 • 4

Současná detektivka, která se zakládá na skutečných událostech z jednoho ruského města. Autoři doufají, že zejména ve formě detektivního vyprávění se osvojení ruského jazyka stane živým a zajímavým. Kniha tedy obsahuje ruský text a zrcadlový český překlad, komentáře vybraných gramatických jevů, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.87768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aljona Podlesnych: Vražda v archivu koupíte i tady

Specifikace Aljona Podlesnych: Vražda v archivu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 179 Kč

Čtenářům se nabízí detektivka, jež se zakládá na skutečných událostech z jednoho ruského města. Vražda v archivu - dvojjazyčná kniha - Čtenářům se nabízí detektivka, jež se zakládá na skutečných událostech z jednoho ruského města. Autoři doufají, že zejména ve formě detektivního vyprávění se osvojení ruského jazyka stane živým a zajímavým. Kniha tedy obsahuje ruský text a zrcadlový český překlad, komentáře vybraných gramatických jevů, cvičení. Důležitou součástí publikace je audionahrávka » ... a dál?

Produkt Aljona Podlesnych: Vražda v archivu

Aljona Podlesnych: Vražda v archivu - parametry

Název produktu: Aljona Podlesnych: Vražda v archivu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
  • Současná detektivka, která se zakládá na skutečných událostech z jednoho ruského města. Autoři doufají, že zejména ve formě detektivního vyprávění se osvojení ruského jazyka stane živým a zajímavým. Kniha tedy obsahuje ruský text a zrcadlový český překlad, komentáře vybraných gramatických jevů, cvičení. Důležitou součástí publikace je audionahrávka namluvená rodilou mluvčí.
  • Detektivní příběh v sobě zahrnuje vše: milostnou roztržku, přátelství, otázky rodinných vztahů a výchovy dětí a samozřejmě nečekané zvraty událostí. Okolnosti činu se čtenáři nesdělují ve vší úplnosti a otevřenosti až do závěru vyšetřování. Místo toho čtenář prochází průběhem vyšetřování a dostává možnost si v každé fázi vytvořit vlastní verzi a vyhodnotit daná fakta. Autoři doufají, že zejména ve formě detektivního vyprávění se osvojení ruského jazyka stane živým a zajímavým.
  • Právě z tohoto důvodu je text knihy zpracován následujícím způsobem:
  • ruský text se nachází na levé straně, na pravé pak čtenář najde český zrcadlový překlad, který mu má pomoci pochopit originální ruský text;
  • každá kapitola končí oddílem s názvem „Komentáře a cvičení“, který obsahuje test na pochopení přečtené části, vysvětlení vybraného gramatického jevu i s cvičením, překlad ustálených slovních spojení, která se v textu vyskytla. V závěru najde čtenář zajímavé informace o rysech ruské jazykové kultury, které se v učebnicích ruštiny běžně neuvádějí;
  • důležitou součástí publikace je audionahrávka v ruském jazyce, namluvená rodilou mluvčí.

  Dvojjazyčná kniha pro pokročilé, Mp3EdikaKniha, ruština, 144 stran Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.