MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alistair McGrath: Dějiny křesťanství

Knihy naučná literatura

Alistair McGrath: Dějiny křesťanství

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788075110817

Dějiny křesťanství - McGrath A. E. Dějiny křesťanství Autorem tohoto nového velkého úvodu do dějin křesťanství je jeden z předních světových teologů, tvůrce řady tematických příruček a sborníků, které se následně staly bestsellery. Kromě přehledu samotného západního vývoje tohoto náboženství text poskytuje celkový ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73709

Jaké má kniha
Dějiny křesťanství
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Alistair McGrath: Dějiny křesťanství

Specifikace Alistair McGrath: Dějiny křesťanství

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 503 Kč

Autorem tohoto nového velkého úvodu do dějin křesťanství je jeden z předních světových teologů, tvůrce řady tematických příruček a sborníků, které se následně staly bestsellery. Kromě přehledu samotného západního vývoje tohoto náboženství text poskytuje celkový souhrn související problematiky týkající se Asie, Latinské Ameriky a Afriky. Časový rozsah dvou tisíciletí a kombinace teologického, historického a kulturního hlediska umožňuje sledovat vývoj všech tří větví křesťanství, katolictví, protestantství a » ... a dál?

Produkt Alistair McGrath: Dějiny křesťanství

Alistair McGrath: Dějiny křesťanství - parametry

Název produktu: Alistair McGrath: Dějiny křesťanství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 503 Kč
Maximální cena: 539 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dějiny křesťanství - McGrath A. E. Dějiny křesťanství Autorem tohoto nového velkého úvodu do dějin křesťanství je jeden z předních světových teologů, tvůrce řady tematických příruček a sborníků, které se následně staly bestsellery. Kromě přehledu samotného západního vývoje tohoto náboženství text poskytuje celkový souhrn související problematiky týkající se Asie, Latinské Ameriky a Afriky. Časový rozsah dvou tisíciletí a kombinace teologického, historického a kulturního hlediska umožňuje sledovat vývoj všech tří větví křesťanství, katolictví, protestantství a pravoslaví, a umístit vztah k židovství do kontextu. Vliv křesťanství v dějinách je zkoumán jak v ohledu vůči jednotlivci, společnosti, politice a intelektuálnímu myšlení, tak i například umění, architektuře a přírodním vědám. Pro větší přehlednost je materiál organizačně členěn do celistvých dějinných období. Přístupný text je určený zejména pro studenty, kteří nemají žádnou nebo jen povšechnou znalost teologie a jejích dějin. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství | Křesťanství od Volvox Globator naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Alistair McGrath: Dějiny křesťanství

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.