Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Alissa Nutting: Tampa

Próza - beletrie

Alissa Nutting: Tampa cena od 0 Kč

Alissa Nutting: Tampa

Hodnocení: 1x
  • 4

Celeste je šestadvacetiletá středoškolská učitelka. Její zálibou jsou nezletilí studenti. Při výběru ideálního kandidáta má určitá kriteria: Nesmí být moc sebevědomý. Nesmí mít vysportovanou postavu. Nesmí mít akné. A brzy se její představy splní…. Kritika román ohodnotila termínem „sexuálně explicitní“, autorka ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Alissa Nutting: Tampa - parametry

Název produktu: Alissa Nutting: Tampa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Celeste je šestadvacetiletá středoškolská učitelka. Její zálibou jsou nezletilí studenti. Při výběru ideálního kandidáta má určitá kriteria: Nesmí být moc sebevědomý. Nesmí mít vysportovanou postavu. Nesmí mít akné. A brzy se její představy splní…. Kritika román ohodnotila termínem „sexuálně explicitní“, autorka dopodrobna popisuje všechny sexuální scény. Zároveň nastoluje jízlivou otázku: Kdo by v patnácti dokázal odolat svodům atraktivní učitelky? Ukázka z textu Ubíhaly minuty před třetí vyučovací hodinou, a kdykoli se otevřely dveře a vešel další žák, vlil se dovnitř spolu s ním i hluk a sluneční svit zvenčí a mně se sevřelo hrdlo napjatým očekáváním. Jelikož venku bylo jasno a třída byla potemnělá, byla jejich těla při vstupu osvětlená zezadu, obličeje byly zastíněné a zastřené a andělská silueta, na níž bylo ozářeno jasem každé chmýří, působila dojmem, jako by se zhmotňovala ze snu. Jakmile ale byly na obrysu vidět podrobnosti, obvykle následovalo zklamání. Když do třídy vcházel Jack, vlastně mi to uniklo, protože ke katedře přistoupila jakási obluda se sloní bradou a sloníma nohama na jinak útlém těle a chtěla se mi svěřit s tím, co si přečetla přes léto. Uviděla jsem ale Jacka po zazvonění, když už seděl. Vypadal jako větší chlapec s delšíma rukama a nohama: světlé vlasy po bradu, v obličeji rysy bez jakékoli dominance, ďábelsky zdravá ústa. Díval se směrem ke mně, i když ne nepokrytě. Občas mu něco pošeptal kamarád nebo k němu něco prohodil, on obrátil hlavu a pokývl jí nebo se zasmál. Pak se ale vždycky znovu ostýchavě zadíval dopředu. Z jeho pohybů vyzařovala dobře vychovaná váhavost; začal si z batůžku vytahovat blok, pak se zarazil, rozhlédl se, jestli si bloky vytáhli i ostatní, a až pak se sehnul, aby na tašce rozepnul zip. Dokázala jsem si ho živě představit, jak se s toutéž plachou váhavostí zastavuje při stahování bočního zipu na mé sukni, opakovaně se obezřetnýma hnědýma očima obrací ke mně a pátrá po nesouhlasném výrazu, který by naznačoval, že má přestat – a právě v tu chvíli bych ho pobídla slovy: Neboj, nezastavuj se. Celeste je šestadvacetiletá středoškolská učitelka. Její manžel je policajt a je mu jednatřicet. Jak žena přiznává, je mu o celých sedmnáct let víc, než by mu být mělo, aby ji přitahoval. Celeste je totiž na čtrnáctileté studentíky… Manželovi se snaží vyhýbat, jak jen to jde, a nejraději tráví svůj čas masturbací. Při výběru ideálního kandidáta z řad studentů má určitá kriteria: Nesmí být moc sebevědomý. Nesmí mít vysportovanou postavu. Nesmí mít akné. A brzy se její představy splní. Jack je příjemný, trochu zakřiknutý chlapec. Své učitelce záhy podlehne. Nejdůležitější je, aby dokázal držet jazyk za zuby. Kdyby se na tohle přišlo, kromě vyhazovu se může Celeste připravit i na soud a vězení. Kritika román ohodnotila termínem „sexuálně explicitní“. Autorka dopodrobna a doslova popisuje všechny sexuální scény, nezastaví se před žádným detailem. Na druhou stranu používá přísně neutrální, emocionálně nikterak zaba


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.