Aligator VR-X2
Aligator VR-X2

TOP 13
Aligator VR-X2

od 299 Kč
3D brýle VR BOX2 značky Aligator vám zprostředkují virtuální realitu dokonalého třetího rozměru obrazu. Tento špičkový headset můžete vzít díky kompaktním rozměrům všude s sebou. 3D filmy, hry a fotografie ve třech rozměrech nyní zařadíte do svého běžného života díky svému smartphonu a těmto sofistikovaným brýlím. 3D prostor bude reálnější díky obklopení očí na rozdíl od televize či monitoru. Nastavitelné pohodlí Každý uživatel je jiný a…
Mall.cz
Za dopravu 88 Kč Neznámá dodací lhůta
299 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Aligator VR-X2
Výrobce: Aligator
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

3D brýle VR BOX2 značky Aligator vám zprostředkují virtuální realitu dokonalého třetího rozměru obrazu. Tento špičkový headset můžete vzít díky kompaktním rozměrům všude s sebou.

3D filmy, hry a fotografie ve třech rozměrech nyní zařadíte do svého běžného života díky svému smartphonu a těmto sofistikovaným brýlím. 3D prostor bude reálnější díky obklopení očí na rozdíl od televize či monitoru.

Nastavitelné pohodlí

Každý uživatel je jiný a preferuje odlišné rozměry brýlí. Proto lze nastavit vzdálenost mezi čočkami, aby přesně odpovídal přímému pohledu. Navíc většina populace potřebuje optickou korekci. Ta odpovídá 5mm posunu čoček. Pro případné větší nedostatky se do vnitřního prostoru brýlí bez obav vejdou běžné dioptrické.

Obraz i zvuk

Na místě zvukového konektoru u smartphonu jsou v brýlích otvory, do kterých snadno připojíte sluchátka. Obklopte se stereo zvukem. Na GooglePlay a AppStore naleznete desítky 3D aplikací.

Vlastnosti
  • Snadná instalace telefonu pomocí zasouvacího slotu
  • Špičkové optické komponenty
  • Vhodné pro převážnou většinu telefonů ve velikosti 3,5 až 6 "
  • Spot pro konektor sluchátek na více místech
  • Kvalitní zobrazení pro každého, včetně dioptrické korekce 5 mm
  • Velmi pohodlné, nastavitelné umístění na obličeji
  • Desítky dostupných 3D aplikací na GooglePlay a App Store
Specifikace Značka Aligator Model VR Box2 Určení 3D brýle Typ VR headset Instalace Kompatibilita smartphone Velikost 3,5 až 6 " Konektor pro sluchátka na více místech 3D aplikace GooglePlay a App Store Nastavitelnost Posun vzdálenost mezi čočkami Optická korekce 5 mm Prostor pro dioptrické brýle ano OstatnÍ Barva černá / bílá / šedá Hmotnost 330 g Rozměry (Š x V x H) 198 x 135 x 105 mmAligator VR BOX2

Chcete si vyzkoušet zážitek z virtuální reality, ale nechce se vám utrácet desítky tisíc za VR headsety? S Aligator VR BOX2 vám stačí pouze vlastnit chytrý telefon s Androidem nebo iOS! Jak to funguje? Do těchto speciálních brýlí zasunete telefon a brýle si nasadíte na hlavu. O zbytek se už postarají aplikace a hry. Rádi byste si zkusili akční hru ve virtuální realitě, prohlédli sférické fotografie nebo jen sledovali 3D filmy? S tímto zařízením to není problém!

Ergonomický design

Výrobce si dal velmi záležet na designu brýlí a to zejména po funkční stránce. Díky tomu disponují brýle celou řadou praktických vychytávek. Jmenujme například měkkou gumu přiléhající k obličeji, díky níž nebude do prostoru brýlí pronikat žádné světlo, které by mohlo zhoršit zážitek z virtuální reality. Šikovný je také dvoubodový systém upnutí na hlavu, s nímž se nemusíte obávat nepříjemného tlačení nebo sklouzávání ani při delším používání. Pokud plánujete pomocí tohoto zařízení sledovat filmy nebo jiná videa, oceníte možnost zapojení sluchátek. V brýlích je několik otvorů pro kabel sluchátek, takže nebudete mít problém se zapojením sluchátek bez ohledu na to, kde má audio jack umístěný v

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Podobné Brýle pro virtuální realitu