Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alice Trojanová, Heinz Klippert: Nápadník aktivit pro trénink komunikace a komunikačních kompetencí

Knihy naučná literatura

Alice Trojanová, Heinz Klippert: Nápadník aktivit pro trénink komunikace a komunikačních kompetencí

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha obsahuje přes 100 praktických cvičení na rozvoj komunikačních dovedností nejen žáků a studentů a komplexní program pro projektový týden včetně návodu, jak jej uvést v život na školách. Je určena především pedagogům. Tato kniha je velmi zdařilým počinem. Její hodnota spočívá nejen ve spoustě praktických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Jaké má kniha
Nápadník aktivit pro tr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alice Trojanová, Heinz Klippert: Nápadník aktivit pro trénink komunikace a komunikačních kompetencí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 223 Kč

Publikace: Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí - Heinz Klippert. Publikace: Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí - Heinz Klippert. ... a dál?

Produkt Alice Trojanová, Heinz Klippert: Nápadník aktivit pro trénink komunikace a komunikačních kompetencí

Alice Trojanová, Heinz Klippert: Nápadník aktivit pro trénink komunikace a komunikačních kompetencí - parametry

Název produktu: Alice Trojanová, Heinz Klippert: Nápadník aktivit pro trénink komunikace a komunikačních kompetencí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha obsahuje přes 100 praktických cvičení na rozvoj komunikačních dovedností nejen žáků a studentů a komplexní program pro projektový týden včetně návodu, jak jej uvést v život na školách. Je určena především pedagogům.

Tato kniha je velmi zdařilým počinem. Její hodnota spočívá nejen ve spoustě praktických cvičení na rozvoj komunikačních dovedností, ale také v myšlence zavádět komunikační výuku do škol. Předkládá množství pádných argumentů, proč je tato výuka důležitá a nezbytná pro celistvý rozvoj žáků a studentů. Ukazuje, jak rozvoj komunikačních dovedností přispívá k jejich větší motivaci a odpovědnosti i k samostatnému myšlení. Zároveň je vysvětleno, jaký profit přinese komunikační výuka celé společnosti. Kniha obsahuje také komplexní program pro projektový týden a návod, jak jej uvést v život na školách. Důraz je rovněž kladen na nezbytnost týmové práce mezi učiteli a na změnu některých názorových stereotypů. Knihu ocení zejména pedagogové, ale také trenéři komunikačních dovedností a každý, kdo chce zlepšit své komunikační schopnosti. - PhDr. Vojtěch Černý, Ph.D., psycholog, psychoterapeut a kouč Dr. Heinz Klippert – diplomovaný ekonom, pedagog a docent. Autor četných publikací, které se zabývají rozvojem nadání, činnostně orientovaným vyučováním a školním managementem. Předkládaná kniha vyšla v Německu již dvanáctkrát. Publikace: Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí - Heinz Klippert. Publikace: Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí - Heinz Klippert. Heinz KlippertEdika 2013, edice Pedagogika v praxiKniha, čeština, 272 stranUrčeno pro pedagogy, lektory a trenéry komunikačních dovedností


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.