Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alice Kirš: 17 tváří ženy

Knihy naučná literatura

Alice Kirš: 17 tváří ženy

Hodnocení: 1x
  • 4

17 TVÁŘÍ ŽENY - Alice Kirš Tato kniha je o mých životních lekcích. O životních rolích. O mém procesu růstu a poznávání se. O velkých AHA momentech, uvědomění a změnách, které jsem na své cestě ke spokojenému životu udělala. Je to můj životní příběh, o který se toužím podělit. V knize najdeš 17 kapitol. Každá je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
17 tváří ženy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alice Kirš: 17 tváří ženy koupíte i tady

Specifikace Alice Kirš: 17 tváří ženy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

Kniha je velmi osobní a autentickou zpovědí autorky o procesu růstu a poznávání sebe sama, sebe jako ženy. Je o zásadních ženských rolích a životních lekcích. Je také zdrojem inspirace, nových infor ... a dál?

Produkt Alice Kirš: 17 tváří ženy

Alice Kirš: 17 tváří ženy - parametry

Název produktu: Alice Kirš: 17 tváří ženy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

17 TVÁŘÍ ŽENY - Alice Kirš Tato kniha je o mých životních lekcích. O životních rolích. O mém procesu růstu a poznávání se. O velkých AHA momentech, uvědomění a změnách, které jsem na své cestě ke spokojenému životu udělala. Je to můj životní příběh, o který se toužím podělit.

V knize najdeš 17 kapitol. Každá je zasvědcena jedné z mých životních rolí: Žena / Milující a milovaná žena / Sebe-vědomá žena Nositelka poslání / Milenka

Panna, matka, čarodějka, stařena

Nevěsta / Manželka / Partnerka

Investorka / Podnikatelka / Spolu-pracovnice

Dcera / Zranitelná žena / Miliónová žena

Krásná žena/ Úspěšná žena

Do těchto rolí se obléká většina z nás, otázkou však je: jak moc se v nich cítíš svá a svobodná? Chceš znát můj příběh? Pro Tebe může být tato kniha inspirací, zdrojem nových informací, podnětných otázek, praktických cvičení amožností osvobodit se. Také nastavenými zrcadly a pozvánkou k tomu, podívat se na sebe a svůj život. Naprosto upřímně. A odpovědět si na základní otázku: Žiju teď svobodný a naplněný život, který stojí za to? Mou knihu četlo už více jak 2000 žen i mužů, zajímá tě co o ní napsali?

  .........Je to opravdu krásný průnik všemi oblastmi života, jak obecně ženy, tak tvého vlastního, člověk má ke konci pocit, že tě poznal o kus blíž. Když jsem si některé z těch kapitol četla v době, kdy jsem tě neznala, žasla jsem, jak si dovolíš otevřít se světu a mluvíš o takových intimních věcech. Cítila jsem jako cizí člověk vděčnost za to, že mi ukazuješ, že i to, co já prožívám uvnitř, je normální, protože o těch věcech mluvíš úplně přirozeně a přitom jsem o nich ještě nikoho neslyšela mluvit. Nakoply mě ke vlastní změně, k novým pohledům na mě, jako ženu, fascinoval mě tvůj pohled na ženskost a svět, který mě přitahoval, ale nevěděla jsem, že takový může být. To, co jsi tenkrát psala mě nakoplo k tomu, abych v sobě začala vidět taky ženu, byl to pro mě před rokem a půl hezký start.

Při čtení téhle knihy jsem si vzpomněla na momenty a na pocity, které to ve mně vyvolávalo a vidím od té doby krásný posun. A jsem vděčná za to, že tě znám osobně, protože jestli mě někdo neustále nakopává a motivuje ke změně a osobnímu rozvoji, tak jsi to právě ty a David 

  • Teď, když čtu knihu a už tě znám, vím, že jsi opravdu po všech stránkách autentická a že věci, které píšeš, taky žiješ, což je úžasné, protože ne každý to umí. Hodně lidí když píše, tak se snaží vypadat lépe, než jací doopravdy jsou. Ty se o to nesnažíš a právě to tě přibližuje ke tvým čtenářům a oni díky tomu ve tvých příbězích můžou najít spoustu AHA momentů, inspirace, zamyšlení, úsměvných momentů a myslím, že chvílemi i slz. Kniha je krásná. Děkuju ti už předem za všechny ženy, ke kterým se dostane :
  • .“

Stanislava Mrázkováje spokojená a šťastná žena, která si plní své sny a miluje svou práci. Projektová manažerka několika úspěšných online kampaní, expertka na online marketing, podnikatelka z pláže, autorka Jak napsat eBook za 14 dní a Jak úspěšně prodávat eBook. Více o Stáni najdete tady >&


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.