Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alexandra Bruce: Odhalené tajemství

Knihy naučná literatura

Alexandra Bruce: Odhalené tajemství cena od 0 Kč

Alexandra Bruce: Odhalené tajemství

Hodnocení: 1x
  • 4

Kompletní neautorizovaný průvodce „Tajemstvím“ (the Secret) „Tajemství“ se stalo nepřehlédnutelnou společenskou událostí, jaké se objevují jen jednou za několik let. Díky maximální pozornosti médií, které se mu dostalo, o tomto knižním i filmovém bestseleru téměř každý přinejmenším slyšel. Ale co přesně „Tajemství“ ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Alexandra Bruce: Odhalené tajemství - parametry

Název produktu: Alexandra Bruce: Odhalené tajemství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kompletní neautorizovaný průvodce „Tajemstvím“ (the Secret) „Tajemství“ se stalo nepřehlédnutelnou společenskou událostí, jaké se objevují jen jednou za několik let. Díky maximální pozornosti médií, které se mu dostalo, o tomto knižním i filmovém bestseleru téměř každý přinejmenším slyšel. Ale co přesně „Tajemství“ vlastně je? A skutečně funguje? Alexandra Bruce se zabývá pozadím tohoto fenoménu, a to od samých jeho počátků v Austrálii až po rekordní prodeje, díky nimž se jeho tvůrkyně Rhonda Byrne stala nejúspěšnější debutující autorkou v historii. Alexandra Bruce se zamýšlí nad skutečným obsahem Tajemství a podrobně zkoumá jeho nejdůležitější aspekty a souvislosti. Zabývá se především tématy jako je: - hnutí Nová myšlenka a návody, „jak zbohatnout“, tak jak je uvádějí klasické svépomocné knihy Wallace D. Wattlese, Napoleona Hilla a Charlese Haanela; - moudrost současných vůdců v oblasti osobního rozvoje, jakými jsou Jack Canfield, Bob Proctor, Michael Bernard Beckwith, James Ray, Bob Doyle, Lisa Nichols, Bill Harris a další učitelé, kteří se v Tajemství objevují; - kontroverze kolem Jerryho a Esther Hicks a kolektivního vě­domí nazývajícího se „Abraham“, kteří původně představovali základní pilíř filmu, ale po neshodách z něj byli vystřiženi; - problém slučitelnosti Tajemství s křesťanstvím; - pojem viny v myšlení New Age: Skutečně si každý vytváříme svou vlastní realitu? Ke skutečnému pochopení významu Tajemství je třeba získat dostatečný rozhled – a právě ten vám tato kniha poskytuje v plné míře. Najdete zde také plné znění knihy „Jistou cestou k bohatství“ která stála na samém počátku. Tajemství se dotýká těch nejcitlivějších věcí: jaké jsou vaše základní hodnoty, co pro vás představuje úspěch a dosahujete-li toho, co za úspěch považujete. Vnímáte spojení s „vyšší mocí“? Existuje skutečně nějaký snadný způsob, jak harmonicky propojit práci, rodinu i své fungování ve společnosti a vše tvořivě skloubit ve smysluplný způsob života? Západní civilizace nás učí přikládat směřování k úspěchu velký význam; jsme-li konfrontováni s tím, čeho jsme dosáhli, případně nedosáhli, okamžitě se dostává do popředí ona všudypřítomná latentní úzkost. Tajemství, které slibuje, že „lze mít vše“, se díky tomu stalo jednou z nejprodávanějších knih roku 2007 (v počtu prodaných výtisků ji předstihl pouze nový díl Harryho Pottera). Kniha, kterou držíte v rukou, se snaží zprostředkovat hlubší pozadí a kontext ke smršti myšlenek, jež předkládá Rhonda Byrne a přibližně dvacet „učitelů“, autorů Tajemství. Poněkud nepřesná představa, že učitelé, kteří se objevují ve filmu a v knize, prezentují jednotnou metodu, jak dosahovat životních cílů, neodpovídá skutečnosti. Někteří z nich tvoří určité duchovní společenství, jiní jsou spíše vědecky orientovaní, další jsou zaměřeni více technicky a nejméně jeden z nich se zcela otevřeně hlásí k okultní nauce. Na jednu stranu se můžete spolehnout, že v této knize nenarazíte na obyvatele Plejád či Zeta Reticuli ani na klepy o bulvárních


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.