Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Alexander Stainforth: Krásná Karolína (I. díl osudů tajné dcery Rudolfa II.)

Próza - beletrie

Alexander Stainforth: Krásná Karolína (I. díl osudů tajné dcery Rudolfa II.)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Alexander Stainforth, Krásná Karolína je první díl historické dobrodružné série, jejímž autorem je Alexander Stainforth . Karolína přišla na svět za velké bouřky a hned musela bojovat o přežití. Měla štěstí, protože ji zachránila a poté také vychovala její teta Kateřina. Ve chvíli, kdy už je na smrtelné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alexander Stainforth: Krásná Karolína (I. díl osudů tajné dcery Rudolfa II.) koupíte i tady

Specifikace Alexander Stainforth: Krásná Karolína (I. díl osudů tajné dcery Rudolfa II.)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 167 Kč

Krásná Karolína se narodila za prudké bouře a hned musela bojovat o přežití v nelítostném světě. Naštěstí ji zachránila a posléze vychovala její teta Kateřina. Ta jí na smrtelné posteli prozradí, že její skutečná matka, Kateřinina sestra Karolína, při porodu zemřela. Mnohem víc však Karolínu šokuje, že jejím otcem je sám císař Rudolf II., který její matku nadevše miloval Hraběnka Kateřina Stradová, dlouholetá císařova milenka a matka jeho šesti dětí, však ani po letech nezapomíná, kdo ji kdysi málem vystrnadil z » ... a dál?

Produkt Alexander Stainforth: Krásná Karolína (I. díl osudů tajné dcery Rudolfa II.)

Alexander Stainforth: Krásná Karolína (I. díl osudů tajné dcery Rudolfa II.) - parametry

Název produktu: Alexander Stainforth: Krásná Karolína (I. díl osudů tajné dcery Rudolfa II.)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Alexander Stainforth, Krásná Karolína je první díl historické dobrodružné série, jejímž autorem je Alexander Stainforth . Karolína přišla na svět za velké bouřky a hned musela bojovat o přežití. Měla štěstí, protože ji zachránila a poté také vychovala její teta Kateřina. Ve chvíli, kdy už je na smrtelné posteli, jí prozradí, že její pravá matka, Kateřinina sestra Karolína, zemřela při porodu. Karolína je v šoku, ale ještě větším překvapením pro ni je to, že její otec je samotný císař Rudolf II., který její matku nadevšechno miloval. Hraběnka Kateřina Stradová byla dlouhá léta císařovou milenkou a také matkou jeho šesti dětí. Ani po letech nezapomíná, kdo ji kdysi téměř vypudil z její privilegované pozice. Když se jednoho dne potkává s Karolínou, tragédie je za dveřmi. Stradová najímá vrahy, kteří ze světa sprovodí celou rodinu Karolíny. Ta jako zázrakem přežije, přijde však o své nenarozené dítě. Vydává se na strastiplnou cestu, připravuje pomstu pro vrahy a setkává se s mužem, který jí už kdysi jednou zachránil život jako novorozeněti. Ani u něj však není v bezpečí. Lidé, kteří nechtějí, aby Karolína předstoupila před Rudolfa II. jako jeho znovunalezená dcera, nemají zábrany před ničím. Ten nejnebezpečnější a nejkrutější z nich navíc najde způsob, jak co nejlépe zpeněžit Karolíninu krásu. Alexander Stainforth , vlastním jménem David Kaps, se narodil v roce 1982. Je autorem jedenácti knih – historických románů, hororů i humoristických povídek. K jeho nejúspěšnějším knihám patří tetralogie Lady Jane. Ukázka: Hlava jí třeštila, jako by do ní někdo neustále bušil ostrým předmětem. Skoro ani nemohla otevřít oči, jak ji bolest oslabovala. Zhluboka se nadechla a pokoušela se vzpomenout si, co se stalo, ale vzpomínky vůbec nepřicházely. Ležela na podlaze vystlané slámou, jejíž tenká vrstva vůbec netlumila nepříjemný chlad. Pokusila se posadit a tentokrát se jí podařilo oči otevřít. Panebože, pomyslela si a naráz se jí vybavilo, jak je Jednooký překvapil v lese. Kde to jen jsem? Jak jsem se sem dostala a kde je Jindřich? Je naživu? Přežil ten výstřel? Podepřela se pravou rukou a pomalu se postavila. Hlava se jí zatočila a musela se opřít o zeď s malým zamřížovaným okénkem, kterým dovnitř proudilo slabě světlo. Mohla se tak alespoň rozhlédnout po kobce, do které ji Jednooký uvrhl. Druh sortimentu : Kniha, Krásná Karolína, Jazyk : Čeština, Počet stran : 248


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.