Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alexander Loyd: Nejvyšší princip

Učebnice/Odborná literatura

Alexander Loyd: Nejvyšší princip

Hodnocení: 1x
  • 4

Je zde čerstvá novinka od světoznámého autora bestsellerů Alexandra Loyda, proslulého psychologa a zakladatele léčebné metody, kterou známe pod názvem „léčebné kódy. Tato kniha nabízí velmi podrobný a praktický program, který čtenáři umožní přejít od stresu k úspěchu za POUHÝCH 40 dní, a to pomocí „nejvyššího ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.33
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alexander Loyd: Nejvyšší princip

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 260 Kč

Anotace: Nová kniha autora bestsellerů, psychologa a zakladatele léčebné metody zvané „léčebné kódy“, Alexe Loyda, nabízí úžasný a velmi praktický program, jenž vám umožní přejít od stresu k úspěchu za pouhých 40 dní pomocí „nejvyššího principu“ – lásky. Autor ukazuje, jak láska působí na komplex těla a mysli a umožňuje nám nacházet odpovědi doslova na všechny otázky. Důležité je milovat sebe i druhé a žít naplno život plný lásky v přítomném okamžiku. Nejvyšší princip vás nasměruje na cestu k úspěchu ve všech » ... a dál?

Produkt Alexander Loyd: Nejvyšší princip

Alexander Loyd: Nejvyšší princip - parametry

Název produktu: Alexander Loyd: Nejvyšší princip
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je zde čerstvá novinka od světoznámého autora bestsellerů Alexandra Loyda, proslulého psychologa a zakladatele léčebné metody, kterou známe pod názvem „léčebné kódy. Tato kniha nabízí velmi podrobný a praktický program, který čtenáři umožní přejít od stresu k úspěchu za POUHÝCH 40 dní, a to pomocí „nejvyššího principu - lásky“. Autor ukazuje, jak láska působí na komplex těla a mysli a umožňuje nám nacházet odpovědi doslova na všechny otázky. Autor nám zde předvádí, jak láska působí na komplex těla a mysli a umožňuje nám nacházet odpovědi na všechny naše otázky, které si pokládáme a nenalézáme na ně odpověď. Důležité je milovat sebe i druhé a žít naplno život plný lásky v přítomném okamžiku. Nejvyšší princip vás nasměruje na cestu k úspěchu ve všech oblastech, protože pomáhá řešit problémy se zdravím, vztahy, kariérou, penězi atd. Je to pozvolný proces vedoucí k dosahování jednotlivých cílů každodenního života a jeho základem je poznání, kým skutečně jsme, a také pochopení, že život je tady a teď, nikoli v minulosti nebo kdesi v budoucnosti. A tím zmizí obavy, nenávist, strach a všechny negativní emoce, které ovlivňují mysl a přivolávají problémy. Jak však autor sám říká, je pouze a jen na nás, jak se rozhodneme využívat úžasný potenciál svého bytí k uzdravování a rozvíjení své osobnosti a k šíření toho nejvyššího principu na světě – lásky. 


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.