Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Bicí nástroje » Bicí sady » Srovnání cen Alesis DM Lite Kit

Bicí sady

Alesis DM Lite Kit

Hodnocení: 44x
  • 3.25

Nehrajte sousedům na nervy. Pořiďte si elektrickou soupravu bicí, která je vhodná pro tiché domácí cvičení. Pady vás zaujmou na první pohled, jelikož jsou osvětleny LED diodami. Dostáváte do rukou možnost pracovat se stovkami zvuků, činelů a bubnů. Modul je navíc vybaven metronomem. Nechybí hlavní stereo výstup, ani vstup pro různá externí zařízení. Samozřejmostí je USB/MIDI rozhraní pro možnost připojení k počítači. Součástí je rampa, na kterou lze připevnit potřebné kabely a zdroj pro napájení. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alesis DM Lite Kit

Kategorie Bicí sady
Výrobce ALESIS
Nejnižší cena 6 880 Kč

Kit Alesis DM Lite s lehkými LED pady jsou určené především pro začátečníky. Celý set lze velmi snadno sestavit. Kromě 200 zvuků (plně přístupných z vnějších zdrojů MIDI), Lite Modul DM obsahuje vestavěný trenér bubnu nabízí Play-Along vzory a cvičení s cílem zlepšit své dovednosti. Prostřednictvím stereo 1/4 "výstupu lze sada snadno připojit k zesilovači nebo zvukovému systému, 1/8" sluchátkový výstup je k dispozici pro tiché hraní. 1/8 "aux vstup vám umožní jam z vašich oblíbených skladeb z » ... a dál?

Produkt Alesis DM Lite Kit

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


MAPEX PK-0008M

MAPEX PK-0008M

od 749 Kč

MAPEX MR5245TCY

MAPEX MR5245TCY

od 12 690 Kč

MAPEX MPST3354 MPX STEEL

MAPEX MPST3354 MPX STEEL

od 3 290 Kč

Medeli DD522

Medeli DD522

od 12 990 Kč

MAPEX MPST4550 MPX STEEL

MAPEX MPST4550 MPX STEEL

od 3 690 Kč

MAPEX HZB5045JCY

MAPEX HZB5045JCY

od 1 490 Kč

Novinky z okolí


Alesis DM Lite Kit - parametry

Název produktu: Alesis DM Lite Kit
Výrobce: ALESIS
Minimální cena: 6 880 Kč
Maximální cena: 7 800 Kč
Ušetríte až: 920 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.25 bodů z 5
Počet hodnocení: 44 x
Hodnocení:
  • 3.25
Podrobný popis:

Elektronická bicí souprava DM LITE KIT

DM Liteje označení pro sadu elektronických bicích, která Vám za rozumnou cenu nabízí maximální kvalitu, jež pramení z využití vysoce pokročilých zvukových samplů a nejlepších technologických možností. Unikátem této soupravy je to, že všechny pady jsou osvětleny LED diodami, což jim dává nejen efektní vzhled, ale i umožňuje zefektivnit cvičení.

Tento kit Vám díky modulu DM Lite dává do rukou možnost pracovat s více než dvěma stovkami zvuků, bubnů i činelů, které můžete libovolně kombinovat nebo najít v 10 přednastavených kombinacích. V paměti naleznete i 30 skladeb, s kterými můžete hrát, modul je vybaven metronomem. Samozřejmostí je USB / MIDI rozhraní pro možnost připojení k počítači, dalším zvukovým modulům nebo jiným zařízením. Nechybí hlavní stereo výstup, sluchátkový výstup a vstup pro externí zařízení typu CD nebo mp3 přehrávačů.

V této soupravě naleznete vysoce kvalitní profesionální basový pad s pedálem a ultratiché pogumované pady zastupující činely a bubny. Jako náhrada snare a tří tomů jsou použity 7,5palcové pady, hi-hat, crash a ride zastupují 10palcové pady. Tato výbava je ideální jak pro tiché cvičení, tak pro jakékoli studiové či koncertní aplikace, kde se zužitkují přednosti elektronických bicích – ať už jde o zvukovou variabilitu, snazší zvučení nebo jiné výhody.

Součástí je pochopitelně i rampa, na kterou připevníte veškerý hardware, potřebné kabely a zdroj pro napájení.

Technické údaje

• elektronická bicí souprava s LED osvětlenými pady• pady: 4x 7,5“, 3x 10“ + basový pad StealthKick 2• pedály: hi-hat + basový pedál• modul DM Lite• přes 200 zvuků bubnů a činelů, 10 továrních kitů• 30 doprovodných skladeb• zabudovaný metronom• USB / MIDI rozhraní• výstupy: stereo main-out, sluchátkový• aux-in vstup• součástí rampa i kabely, paličky• napájení: adaptér (součástí)


Kit Alesis DM Lite s lehkými LED pady jsou určené především pro začátečníky. Celý set lze velmi snadno sestavit. Kromě 200 zvuků (plně přístupných z vnějších zdrojů MIDI), Lite Modul DM obsahuje vestavěný trenér bubnu nabízí Play-Along vzory a cvičení s cílem zlepšit své dovednosti. Prostřednictvím stereo 1/4 "výstupu lze sada snadno připojit k zesilovači nebo zvukovému systému, 1/8" sluchátkový výstup je k dispozici pro tiché hraní. 1/8 "aux vstup vám umožní jam z vašich oblíbených skladeb z externího zdroje zvuku. Kit DM Lite můžete dokonce připojit k počítači přes USB port pro integraci s populárními nahrávacími software a virtuálními nástroji. Parametry: Kompletní sada předmontovaná na stojanu, okamžité použití LED podsvícené pady a činely p

kompletní el. bicí souprava včetně skládací rampy a paliček, dále obsahuje: 4x single 7.5" pad pro snare a tom-tomy, 1x ovládací pedál pro basový buben, 3x 10" pady pro činely a hi-hat, 1x ovládací pedál pro hi-hat, zvukový modul: 200 zvuků, 10 továrních sad, 30 patternů, rytmický coach, metronom, USB MIDI, sluchátkový výstup, stere


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.