Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Smutný: Zákon o podnikání na kapitálovém trhu

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Smutný: Zákon o podnikání na kapitálovém trhu

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : RNDr. Mgr. Daniela Doležalová, Ing. Jan Šovar, Mgr., Ing., et Ing Zdeněk Husták, JUDr. Klára Cetlová, Mgr. Michal Franěk, Mgr. Aleš Smutný, - Komentář podrobně zachycuje změny právní regulace kapitálového trhu, oblasti, jejíž regulaci v posledních letech zaznamenala mnoho zásadních změn. - Autoři podávají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Smutný: Zákon o podnikání na kapitálovém trhu koupíte i tady

Specifikace Aleš Smutný: Zákon o podnikání na kapitálovém trhu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 708 Kč

- Komentář podrobně zachycuje změny právní regulace kapitálového trhu, oblasti, jejíž regulaci v posledních letech zaznamenala mnoho zásadních změn. - Autoři podávají ucelený přehled právní úpravy ob ... a dál?

Produkt Aleš Smutný: Zákon o podnikání na kapitálovém trhu

Aleš Smutný: Zákon o podnikání na kapitálovém trhu - parametry

Název produktu: Aleš Smutný: Zákon o podnikání na kapitálovém trhu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 708 Kč
Maximální cena: 2 428 Kč
Ušetríte až: 720 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : RNDr. Mgr. Daniela Doležalová, Ing. Jan Šovar, Mgr., Ing., et Ing Zdeněk Husták, JUDr. Klára Cetlová, Mgr. Michal Franěk, Mgr. Aleš Smutný, - Komentář podrobně zachycuje změny právní regulace kapitálového trhu, oblasti, jejíž regulaci v posledních letech zaznamenala mnoho zásadních změn. - Autoři podávají ucelený přehled právní úpravy obchodování na kapitálovém trhu a fungování trhů, vypořádacích systémů, evidence cenných papírů a podmínek pro vydávání a veřejné nabízení cenných papírů. - Všichni členové autorského týmu mají rozsáhlé zkušenosti z oblasti kapitálového trhu, jeho regulace a každodenního fungování. Tyto zkušenosti prostřednictvím komentáře zpřístupňují čtenářům. Druh sortimentu : Kniha, Zákon o podnikání na kapitálovém trhu, Jazyk : Čeština, Počet stran : 1004 Titul podává ucelený přehled právní úpravy obchodování na kapitálovém trhu a fungování trhů, vypořádacích systémů, evidence cenných papírů a podmínek pro vydávání a veřejné nabízení cenných papírů. Kniha obsahuje jedinečný přehled judikatury, výkladových stanovisek a metodických materiálů, které byly k předmětné materii vydány jak v České republice tak i příslušnými institucemi EU. (komentář) Zdeněk Husták; Jan Šovar; Michal FraněkKomentářC.H.BECK 2012, edice Beckova edice komentované zákonyKniha, čeština, 1004 stran Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.