Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Aleš Novotný: Středověk očima lékáře

Knihy naučná literatura

Aleš Novotný: Středověk očima lékáře

Hodnocení: 1x
  • 4

Středověk očima lékáře - Aleš Novotný, Devět pohledů na starší vrstvy českých (a vlastně i evropských) dějin představuje knihu vskutku pozoruhodnou. Autor aplikuje v ní své poznatky lékaře a svou biologickou erudici na dějinné události, které dávno zavál písek zapomnění a vzniká tak velmi originální a pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88269
skladem

Jaké má kniha
Středověk očima lékáře
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Novotný: Středověk očima lékáře koupíte i tady

Specifikace Aleš Novotný: Středověk očima lékáře

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 111 Kč

Devět pohledů na starší vrstvy českých (a vlastně i evropských) dějin představuje knihu vskutku pozoruhodnou. Autor aplikuje v ní své poznatky lékaře a svou biologickou erudici na dějinné události, které dávno zavál písek zapomnění a vzniká tak velmi originální a pro profesionální historiky jistě nezvyklý náhled na některé dějinné události. Nežli vyřknou svůj úsudek a odsudek nad gynekologem-amatérem, který se jim necertifikovaně plete do řemesla, měli by pomyslet, že západní společnost nestojí na nějaké předem » ... a dál?

Produkt Aleš Novotný: Středověk očima lékáře

Aleš Novotný: Středověk očima lékáře - parametry

Název produktu: Aleš Novotný: Středověk očima lékáře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Středověk očima lékáře - Aleš Novotný, Devět pohledů na starší vrstvy českých (a vlastně i evropských) dějin představuje knihu vskutku pozoruhodnou. Autor aplikuje v ní své poznatky lékaře a svou biologickou erudici na dějinné události, které dávno zavál písek zapomnění a vzniká tak velmi originální a pro profesionální historiky jistě nezvyklý náhled na některé dějinné události. Nežli vyřknou svůj úsudek a odsudek nad gynekologem-amatérem, který se jim necertifikovaně plete do řemesla, měli by pomyslet, že západní společnost nestojí na nějaké předem dané poznávací ortodoxii a staré úsloví audiatur et altera pars má svou nespornou platnost i dnes. Je dobře pomyslet, že slovo „amatér“ pochází od lat. amare,milovati a že pohled z jiných pozic do různých oborů má právě v Markrabství moravském dlouhou a plodnou tradici – kterýsi brněnský mnich se se v 19. věku pokoušel, dodejme že dlouho neúspěšně, plést i do genetiky. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Středověk | České dějiny od Šimon Ryšavý , naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.