Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem, 2. vydání - Hoc...

Knihy

Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem, 2. vydání - Hoc...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem, 2. vydání - Hochmannová Olga;Bárta Jan;Škampa Jiří. Publikace reaguje na početné změny zákona o dani z přidané hodnoty, které nabudou účinnosti k 1. 1. 2013 a obsahuje rovněž komentář těch změn, které vstoupí v účinnost k 1. 4. 2013. V publikaci je použita ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85943

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem, 2. vydání - Hoc...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 480 Kč

Publikace reaguje na rozsáhlou novelu daně z přidané hodnoty, která vstoupila v účinnost 1. 4. 2011. Je zcela nová svou koncepcí - autoři, kteří se daní z přidané hodnoty, daňovým právem obecně a souvisejícími disciplínami zabývají dlouhodobě, zvolili komplexní přístup k problematice. Ustanovení zákona o DPH jsou doplněna články směrnice o společném systému daně z přidané hodnoty, které se ke komentovanému ustanovení zákona vztahují. K dispozici je tak celková právní úprava, čtenář může srovnávat formulace a lépe » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem, 2. vydání - Hoc...

Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem, 2. vydání - Hoc... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem, 2. vydání - Hoc...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 480 Kč
Maximální cena: 574 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem, 2. vydání - Hochmannová Olga;Bárta Jan;Škampa Jiří. Publikace reaguje na početné změny zákona o dani z přidané hodnoty, které nabudou účinnosti k 1. 1. 2013 a obsahuje rovněž komentář těch změn, které vstoupí v účinnost k 1. 4. 2013. V publikaci je použita koncepce, která se osvědčila již v 1. vydání – autoři, kteří se daní z přidané hodnoty, daňovým právem obecně a souvisejícími disciplínami zabývají dlouhodobě, zvolili komplexní přístup k problematice. Ustanovení zákona o DPH jsou doplněna články směrnice o společném systému daně z přidané hodnoty, které se ke komentovanému ustanovení zákona vztahují. K dispozici je tak celková právní úprava daně z přidané hodnoty, čtenář může srovnávat formulace a lépe pochopit význam komentovaných ustanovení. Kniha je psána srozumitelným jazykem tak, aby textu rozuměl široký okruh uživatelů s různou úrovní znalostí o DPH. Odkazy na judikaturu jsou stručné, nicméně vystihují podstatu rozsudků, komentář rovněž doplňují praktické příklady. Obdobně jako v prvním vydání publikace jsou vybrané kapitoly doplněny i navazujícími informacemi z oblasti daní z příjmů a účetnictví. Publikace: Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem, 2. vydání - Hochmannová Olga;Bárta Jan;Škampa Jiří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.