Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Základy občanského práva - Vladimír Plecitý, Josef Vrabec, Josef Salač

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Základy občanského práva - Vladimír Plecitý, Josef Vrabec, Josef Salač

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Základy občanského práva, 5. vydání - Plecitý Vladimír;Salač Josef;Vrabec Josef. Publikace podává přehled o základních institutech občanského práva, vysvětluje pojmy tohoto právního odvětví a poskytuje výklad problematiky, která je předmětem úpravy občanského zákoníku. Autoři se snažili o stručný a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Čeněk Základy občanského práva - Vladimír Plecitý, Josef Vrabec, Josef Salač koupíte i tady

Specifikace Aleš Čeněk Základy občanského práva - Vladimír Plecitý, Josef Vrabec, Josef Salač

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 42 Kč

Publikace podává přehled o základních institutech občanského práva, vysvětluje pojmy tohoto právního odvětví a poskytuje výklad problematiky, která je předmětem úpravy občanského zákoníku. Autoři se s ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Základy občanského práva - Vladimír Plecitý, Josef Vrabec, Josef Salač

Aleš Čeněk Základy občanského práva - Vladimír Plecitý, Josef Vrabec, Josef Salač - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Základy občanského práva - Vladimír Plecitý, Josef Vrabec, Josef Salač
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 42 Kč
Maximální cena: 363 Kč
Ušetríte až: 321 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Základy občanského práva, 5. vydání - Plecitý Vladimír;Salač Josef;Vrabec Josef. Publikace podává přehled o základních institutech občanského práva, vysvětluje pojmy tohoto právního odvětví a poskytuje výklad problematiky, která je předmětem úpravy občanského zákoníku. Autoři se snažili o stručný a srozumitelný výklad, což přibližuje publikaci nejen studentům občanského práva hmotného v bakalářském studijním programu, ale i širší laické veřejnosti, která zde může najít odpověď na řadu otázek běžného života. Jedná se především o problematiku vlastnického práva a vlastnických vztahů, věcných břemen, zástavního práva, ale také problematiku závazkového práva, některé nejtypičtější smlouvy podle občanského zákoníku, problematiku odpovědnosti za škodu a vydání bezdůvodného obohacení až po dědické právo. Výklad je doplněn výběrem z judikatury. Všichni tři spoluautoři jsou dlouholetými vysokoškolskými učiteli oboru občanského práva, kteří působí na Policejní akademii České republiky, Právnické fakultě UK v Praze a Právnické fakultě ZČU v Plzni. Dva z nich současně vykonávají advokátní praxi. Publikace: Základy občanského práva, 5. vydání - Plecitý Vladimír;Salač Josef;Vrabec Josef.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.