Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách ...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách - Škanderová Ivona. Práce mapuje období let 1902 – 2002 v plzeňských divadlech, podává souhrnný přehled shakespearovských inscenací a poukazuje na jejich umělecká pojetí. Analýza vychází ze vzájemného vztahu mezi dramatickým textem, jeho jevištní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 17 Kč

Publikace: Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách - Škanderová Ivona. Práce mapuje období let 1902 – 2002 v plzeňských divadlech, podává souhrnný přehled shakespearovských inscenací a poukazuje na jejich umělecká pojetí. Analýza vychází ze vzájemného vztahu mezi dramatickým textem, jeho jevištní interpretací a recepcí publika. V kontextu po sobě následujících časových období, která charakterizuje odlišný přístup šéfů činohry, jsou inscenace hodnoceny z hlediska režijního záměru, jeho naplnění » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách ...

Aleš Čeněk Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách ... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 17 Kč
Maximální cena: 17 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách - Škanderová Ivona. Práce mapuje období let 1902 – 2002 v plzeňských divadlech, podává souhrnný přehled shakespearovských inscenací a poukazuje na jejich umělecká pojetí. Analýza vychází ze vzájemného vztahu mezi dramatickým textem, jeho jevištní interpretací a recepcí publika. V kontextu po sobě následujících časových období, která charakterizuje odlišný přístup šéfů činohry, jsou inscenace hodnoceny z hlediska režijního záměru, jeho naplnění a zejména diváckého ohlasu. V určitých případech je rovněž nastíněn možný vliv a případný odraz společenské atmosféry. Publikace: Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeň.scénách - Škanderová Ivona.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.