Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort Alexandr. Paměti významného diplomata a politologa prof. Orta psané formou zaznamenání dílčích událostí, jichž byl svědkem, a které by zcela zapadly, i když mnohdy byly dosti pozoruhodné, zajímavé, někdy úsměvné a doplňovaly to, co přinášela ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 266 Kč

Publikace: Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort Alexandr. Paměti významného diplomata a politologa prof. Orta psané formou zaznamenání dílčích událostí, jichž byl svědkem, a které by zcela zapadly, i když mnohdy byly dosti pozoruhodné, zajímavé, někdy úsměvné a doplňovaly to, co přinášela historie a historici. Proto tedy „Střípky vzpomínek“ a ne „Paměti“. Publikace: Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort Alexandr. ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort...

Aleš Čeněk Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 266 Kč
Maximální cena: 266 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort Alexandr. Paměti významného diplomata a politologa prof. Orta psané formou zaznamenání dílčích událostí, jichž byl svědkem, a které by zcela zapadly, i když mnohdy byly dosti pozoruhodné, zajímavé, někdy úsměvné a doplňovaly to, co přinášela historie a historici. Proto tedy „Střípky vzpomínek“ a ne „Paměti“. Publikace: Střípky vzpomínek jednoho Čecha na složité 20. století - Ort Alexandr.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.