Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Profitech English, A Coursebook for Studentds - Brabcová Ali...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Profitech English, A Coursebook for Studentds - Brabcová Ali...

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírka starotamilské realistické lyriky z prvních století křesťanského letopočtu nabízí pohled do života starých Indů, prostých venkovanů žijících v těsném sepětí s bohatou a štědrou přírodou. Stěžejním tématem je ovšem láska ve svých různých podobách. Básně jsou plné barvitého detailního líčení půvabů milenčina těla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Profitech English, A Coursebook for Studentds - Brabcová Ali...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

Sbírka starotamilské realistické lyriky z prvních století křesťanského letopočtu nabízí pohled do života starých Indů, prostých venkovanů žijících v těsném sepětí s bohatou a štědrou přírodou. Stěžejn ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Profitech English, A Coursebook for Studentds - Brabcová Ali...

Aleš Čeněk Profitech English, A Coursebook for Studentds - Brabcová Ali... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Profitech English, A Coursebook for Studentds - Brabcová Ali...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka starotamilské realistické lyriky z prvních století křesťanského letopočtu nabízí pohled do života starých Indů, prostých venkovanů žijících v těsném sepětí s bohatou a štědrou přírodou. Stěžejním tématem je ovšem láska ve svých různých podobách. Básně jsou plné barvitého detailního líčení půvabů milenčina těla i plastického popisu přírodních krás. Zachycují však také historky z koloběhu obyčejného života příhody z rybolovu, dobývání soli, jarní setby, hlídání polí, krádeže stád Zajímavý je styl starotamilské lyriky verše se rýmují na začátku, někdy uprostřed, ale nikdy pro nás nezvykle na konci; často jde spíš o rytmickou prózu, někdy vykonává funkci rýmu bohatý slovosled. Autor knihy Kamil Veith Zvelebil, Vydavatelstvo Triton, Kniha,2005


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.