Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ALEŠ ČENĚK Právo sociálního zabezpečení, 2. vydání

Knihy

ALEŠ ČENĚK Právo sociálního zabezpečení, 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Cílem této publikace je, aby její čtenáři pochopili základy fungování a práva sociálního zabezpečení. Oblast sociálního zabezpečení je totiž charakterizována častými změnami, které je zejména po roce 1993 možno označit za přeměnu celého systému. Dalším stěžejním rokem byl rok 2006, kdy byl přijat nový zákon pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ALEŠ ČENĚK Právo sociálního zabezpečení, 2. vydání

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 201 Kč

Publikace: Právo sociálního zabezpečení, 2.vydání - Trinnerová Dagmar. Cílem této publikace je, aby její čtenáři pochopili základy fungování a práva sociálního zabezpečení. Oblast sociálního zabezpečení je totiž charakterizována častými změnami, které je zejména po roce 1993 možno označit za přeměnu celého systému. Dalším stěžejním rokem byl rok 2006, kdy byl přijat nový zákon pro oblast nemocenského pojištění (účinnost tohoto zákona byla koncem roku odložena až od 1. 1. 2008), ale vznikl i zákon o » ... a dál?

Produkt ALEŠ ČENĚK Právo sociálního zabezpečení, 2. vydání

ALEŠ ČENĚK Právo sociálního zabezpečení, 2. vydání - parametry

Název produktu: ALEŠ ČENĚK Právo sociálního zabezpečení, 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cílem této publikace je, aby její čtenáři pochopili základy fungování a práva sociálního zabezpečení. Oblast sociálního zabezpečení je totiž charakterizována častými změnami, které je zejména po roce 1993 možno označit za přeměnu celého systému. Dalším stěžejním rokem byl rok 2006, kdy byl přijat nový zákon pro oblast nemocenského pojištění (účinnost tohoto zákona byla koncem roku odložena až od 1. 1. 2008), ale vznikl i zákon o úrazovém pojištění, o sociálních službách, o životním a existenčním minimu a celá řada dalších rozhodujících úprav ve stávajících zákonech. Studijní pomůcka zachycuje jen některé otázky z pohledu příslušných autorů jednotlivých kapitol a nečiní si nárok na vyčerpávající rozbor celé problematiky. Při vypracování se autoři řídili právní úpravou platnou v době vzniku, dále též čerpali své znalosti z časopisů, ze studia odborných interních metodik, návrhů zákonů a bulletinů MPSV i internetových stránek příslušných institucí. Toto vydání se stavem k 31. 12. 2006 bylo rovněž

opatřeno aktualizovanými anglickými překlady klíčových pojmů pro snadnou orientaci v zahraniční literatuře. Právo sociálního zabezpečení - Jana Černá, Dagmar Trinnerová, Antonín Vacík od authora Jana Černá, Dagmar Trinnerová, Antonín Vacík a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.