Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamov...

Knihy

Aleš Čeněk Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamov...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamová Karolina;Soukup Ladislav. Studijní příručka obsahuje výběr dokumentů z historie státu a vývoje práva v českých zemích od kořenů domácí státnosti do konce 19. století. Výběr sleduje hlavní změny, které proběhly v organizaci státních útvarů na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamov...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 229 Kč

Publikace: Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamová Karolina;Soukup Ladislav. Studijní příručka obsahuje výběr dokumentů z historie státu a vývoje práva v českých zemích od kořenů domácí státnosti do konce 19. století. Výběr sleduje hlavní změny, které proběhly v organizaci státních útvarů na našem území, politické dění, stavovské uspořádání, formy vlády v procesu vývoje českého státu, jeho mezinárodního postavení, rozvoj a úpadek. Přináší výběr zejména starších i novějších právních předpisů » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamov...

Aleš Čeněk Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamov... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamov...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamová Karolina;Soukup Ladislav. Studijní příručka obsahuje výběr dokumentů z historie státu a vývoje práva v českých zemích od kořenů domácí státnosti do konce 19. století. Výběr sleduje hlavní změny, které proběhly v organizaci státních útvarů na našem území, politické dění, stavovské uspořádání, formy vlády v procesu vývoje českého státu, jeho mezinárodního postavení, rozvoj a úpadek. Přináší výběr zejména starších i novějších právních předpisů české a rakouské provenience, přibližuje typy právní kultury a vývoj názorů na původ a obsah práva. Soubor dokumentů je určen v prvé řadě studentům právnických fakult, ale může posloužit i dalším zájemcům o právní historii a související obory. Publikace: Prameny k dějinám práva v českých zemích, 2. vydání - Adamová Karolina;Soukup Ladislav.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.