Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Podmínky požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Podmínky požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Podmínky požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv (právní úprava) - Vavera František. Cílem publikace je popsat jak historii, tak vývoj a současný stav kominictví z právního pohledu v České republice, a též z hlediska historie v českých zemích, ale i jednotlivá úskalí prvních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85916

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Podmínky požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 128 Kč

Cílem publikace je popsat jak historii, tak vývoj a současný stav kominictví z právního pohledu v České republice, a též z hlediska historie v českých zemích, ale i jednotlivá úskalí prvních norem upravující toto řemeslo. Celá publikace je systémově strukturována, snad výstižně je pojat popis historie, vývoje a současnosti, a to se snahou vysoké odborné erudice. Snahou autora je odborné i laické veřejnosti rozšířit znalosti v oblasti problematiky kominictví v České republice (českých zemích). Autor shromáždil » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Podmínky požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a...

Aleš Čeněk Podmínky požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Podmínky požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Podmínky požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv (právní úprava) - Vavera František. Cílem publikace je popsat jak historii, tak vývoj a současný stav kominictví z právního pohledu v České republice, a též z hlediska historie v českých zemích, ale i jednotlivá úskalí prvních norem upravující toto řemeslo. Celá publikace je systémově strukturována, snad výstižně je pojat popis historie, vývoje a současnosti, a to se snahou vysoké odborné erudice. Snahou autora je odborné i laické veřejnosti rozšířit znalosti v oblasti problematiky kominictví v České republice (českých zemích). Autor shromáždil dostupné prameny, tyto analyzoval a následně synteticky vytvořil systémovou příručku v dané oblasti, která obsahuje zejména komentář nového nařízení vlády, tedy současné právní úpravy v oblasti kominictví. Ve spolupráci s praktiky autor vytvořil i seznam možných závad jako komplexní praktikum s obrazovou přílohou. Celá publikace je zaměřena jak pro odbornou skupinu v této oblasti, tak pro širokou laickou veřejnost. Publikace: Podmínky požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv (právní úprava) - Vavera František.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.