Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed...

Knihy

Aleš Čeněk Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed.). Kniha je poctou Miloši Tomsovi k jeho 80. narozeninám. Obsahuje příspěvky významných kapacit z oboru: J.Barák, M.Bartošíková, M.Boháček, S.Černá, J.Dědič, T.Doležil, J.Dvořák, T.Dvořák, K.Eliáš, F.Faldyna, B.Havel, J.Hejda, K.Kalesná, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 84 Kč

Publikace: Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed.). Kniha je poctou Miloši Tomsovi k jeho 80. narozeninám. Obsahuje příspěvky významných kapacit z oboru: J.Barák, M.Bartošíková, M.Boháček, S.Černá, J.Dědič, T.Doležil, J.Dvořák, T.Dvořák, K.Eliáš, F.Faldyna, B.Havel, J.Hejda, K.Kalesná, M.Kolaříková, Z.Kovařík, Z.Kučera, L.Lochmanová, J.Macek, K.Macek, J.Oehm, O.Ovečková, S.Plíva, J.Pokorná, T.Richter, J.Suchoža, I.Štenglová, I.Telec, H.Válková, A.Winterová, m.Zahradníčková, F.Zoulík. » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed...

Aleš Čeněk Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 84 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed.). Kniha je poctou Miloši Tomsovi k jeho 80. narozeninám. Obsahuje příspěvky významných kapacit z oboru: J.Barák, M.Bartošíková, M.Boháček, S.Černá, J.Dědič, T.Doležil, J.Dvořák, T.Dvořák, K.Eliáš, F.Faldyna, B.Havel, J.Hejda, K.Kalesná, M.Kolaříková, Z.Kovařík, Z.Kučera, L.Lochmanová, J.Macek, K.Macek, J.Oehm, O.Ovečková, S.Plíva, J.Pokorná, T.Richter, J.Suchoža, I.Štenglová, I.Telec, H.Válková, A.Winterová, m.Zahradníčková, F.Zoulík. Publikace: Pocta Miloši Tomsovi k 80. narozeninám - Štenglová Ivana (ed.).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.