Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních...

Knihy

Aleš Čeněk Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních makroregionů - Cabada Ladislav;Šanc David;Kolektiv. Rozpad bipolárního mezinárodního systému na přelomu 80. a 90. let 20. století výrazně posílil potenciál a dynamičnost politických procesů vázaných na světové makroregiony. Panregiony tak v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 382 Kč

Publikace: Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních makroregionů - Cabada Ladislav;Šanc David;Kolektiv. Rozpad bipolárního mezinárodního systému na přelomu 80. a 90. let 20. století výrazně posílil potenciál a dynamičnost politických procesů vázaných na světové makroregiony. Panregiony tak v soudobých politických procesech spojených s posilováním vzájemné interdependence a víceúrovňového vládnutí přestavují významné aktéry, jimž je nutné věnovat dostatečnou badatelskou pozornost. Cílem knihy je » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních...

Aleš Čeněk Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 382 Kč
Maximální cena: 382 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních makroregionů - Cabada Ladislav;Šanc David;Kolektiv. Rozpad bipolárního mezinárodního systému na přelomu 80. a 90. let 20. století výrazně posílil potenciál a dynamičnost politických procesů vázaných na světové makroregiony. Panregiony tak v soudobých politických procesech spojených s posilováním vzájemné interdependence a víceúrovňového vládnutí přestavují významné aktéry, jimž je nutné věnovat dostatečnou badatelskou pozornost. Cílem knihy je na půdorysu významných přístupů k problematice panregionů analyzovat historické, societální, ekonomické a další konotace vývoje a současné podoby deseti „klasických“ panregionů zejména po skončení studené války a s výhledem na několik dalších dekád. Naše analýzy se zaměřily na hlavní tmelící prvky jednotlivých panregionů, na jejich vnitřní strukturu, na tendence k proměnám jejich podoby a změny vztahů a postavení k dalším panregionům atp. Cílem autorského kolektivu bylo zaplnit mezeru v české politicko-geografické literatuře a současně představit panregiony nikoli encyklopedicky, ale prostřednictvím analýzy klíčových fenoménů spojených s jejich kohezí a rozvojem. Publikace: Panregiony ve 21. století: vývoj a perspektivy mezinárodních makroregionů - Cabada Ladislav;Šanc David;Kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.