Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Pacifická Asie - David Šanc, Marek Ženíšek

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Pacifická Asie - David Šanc, Marek Ženíšek

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pacifická Asie (Z politologické perspektivy) - Kolektiv;Šanc David;Ženíšek Marek. Publikace si klade za cíl představit v širších politologických souvislostech oblast Asie, jež se rozprostírá na západním pobřeží Tichého oceánu (Pacifiku). První kapitola je věnována politickogeografické charakteristice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Pacifická Asie - David Šanc, Marek Ženíšek

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 207 Kč

Publikace si klade za cíl představit v širších politologických souvislostech oblast Asie, jež se rozprostírá na západním pobřeží Tichého oceánu (Pacifiku). První kapitola je věnována politickogeografické charakteristice oblasti Pacifické Asie a zároveň čtenáře seznamuje s geostrategickým významem oblasti Pacifické Asie a celého Pacifiku. Dále je kniha členěna do kapitol věnovaných politickým systémům zemí Pacifické Asie, přičemž důležitou součást vždy tvoří historicko-ústavní vývoj jednotlivých zemí. Publikace tak » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Pacifická Asie - David Šanc, Marek Ženíšek

Aleš Čeněk Pacifická Asie - David Šanc, Marek Ženíšek - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Pacifická Asie - David Šanc, Marek Ženíšek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 207 Kč
Maximální cena: 320 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pacifická Asie (Z politologické perspektivy) - Kolektiv;Šanc David;Ženíšek Marek. Publikace si klade za cíl představit v širších politologických souvislostech oblast Asie, jež se rozprostírá na západním pobřeží Tichého oceánu (Pacifiku). První kapitola je věnována politickogeografické charakteristice oblasti Pacifické Asie a zároveň čtenáře seznamuje s geostrategickým významem oblasti Pacifické Asie a celého Pacifiku. Dále je kniha členěna do kapitol věnovaných politickým systémům zemí Pacifické Asie, přičemž důležitou součást vždy tvoří historicko-ústavní vývoj jednotlivých zemí. Publikace tak čtenáře seznamuje nejen se základními parametry politických systémů, ale rovněž se zásadními událostmi, jež měly vliv na formování státnosti pojednaných zemí, a praktickými aspekty fungování politických systémů. Kniha obsahuje kapitoly věnované politickému systému Japonska, Jižní Koreje, Taiwanu, Filipín, Vietnamu, Thajska a Indonésie. Publikace: Pacifická Asie (Z politologické perspektivy) - Kolektiv;Šanc David;Ženíšek Marek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.