Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Nauka o podniku. Výstavba podniku - Novotný Jiří

Knihy naučná literatura

Aleš Čeněk Nauka o podniku. Výstavba podniku - Novotný Jiří

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nauka o podniku. Výstavba podniku - Novotný Jiří. Předkládaná publikace se zaměřuje na obecné otázky podnikové ekonomiky a hospodářského dění v podniku bez ohledu na jeho příslušnost ke konkrétnímu oboru nebo odvětví, či bez ohledu na jeho ziskovou nebo neziskovou orientaci. Základním cílem knihy je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78856
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Nauka o podniku. Výstavba podniku - Novotný Jiří

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 179 Kč

Obecné otázky podnikové ekonomiky a hospodářského dění v podniku. Předkládaná publikace se zaměřuje na obecné otázky podnikové ekonomiky a hospodářského dění v podniku bez ohledu na jeho příslušnost ke konkrétnímu oboru nebo odvětví, či bez ohledu na jeho ziskovou nebo neziskovou orientaci. Základním cílem knihy je uvedení do problematiky podnikové ekonomiky a poskytnutí základních poznatků o podniku, podnikohospodářských výrobních faktorech a jejich vzájemných vazbách. Učebnice přehlednou formou seznamuje » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Nauka o podniku. Výstavba podniku - Novotný Jiří

Aleš Čeněk Nauka o podniku. Výstavba podniku - Novotný Jiří - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Nauka o podniku. Výstavba podniku - Novotný Jiří
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nauka o podniku. Výstavba podniku - Novotný Jiří. Předkládaná publikace se zaměřuje na obecné otázky podnikové ekonomiky a hospodářského dění v podniku bez ohledu na jeho příslušnost ke konkrétnímu oboru nebo odvětví, či bez ohledu na jeho ziskovou nebo neziskovou orientaci. Základním cílem knihy je uvedení do problematiky podnikové ekonomiky a poskytnutí základních poznatků o podniku, podnikohospodářských výrobních faktorech a jejich vzájemných vazbách. Učebnice přehlednou formou seznamuje čtenáře s kategoriemi: hospodářství, podnik a podnikové hospodářství. Vysvětluje základní pojmy podnikové ekonomiky, jako jsou podnikové výrobní faktory, organizačně právní formy podnikání, sdružování podniků a volba stanoviště podniku. V rámci problémového okruhu výrobních faktroů je věnována pozornost lidským pracovním výkonům, jejich členění na dispozitivní práci a výkonnou práci a jejich ovlivňování a odměňování. Přestože je publikace primárně určena studentům ESF MU v Brně, nemenší užitek z ní mohou mít i studenti jiných vysokých škol a vzdělávacích institucí a rovněž i šiřší veřejnost. Publikace: Nauka o podniku. Výstavba podniku - Novotný Jiří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.