Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ALEŠ ČENĚK NADĚJE PRÁVNÍ VĚDY. BÝKOV 2010

Knihy

ALEŠ ČENĚK NADĚJE PRÁVNÍ VĚDY. BÝKOV 2010

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je výstupem z třetího ročníku mezinárodní konference uspořádané Fakultou právnickou Západočeské univerzity v Plzni v roce 2010 jako interdisciplinární setkání za účelem prezentace odborných prací mladých vědeckých pracovníků, asistentů a doktorandů zabývajících se různými odvětvími práva. Konference, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ALEŠ ČENĚK NADĚJE PRÁVNÍ VĚDY. BÝKOV 2010

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 42 Kč

Publikace: Naděje právní vědy. Býkov 2010 - Knoll Vilém (ed.). Sborník z mezinárodního setkání mladých vědeckých pracovníků konaného na Zámeckém statku Býkov. Publikace: Naděje právní vědy. Býkov 2010 - Knoll Vilém (ed.). ... a dál?

Produkt ALEŠ ČENĚK NADĚJE PRÁVNÍ VĚDY. BÝKOV 2010

ALEŠ ČENĚK NADĚJE PRÁVNÍ VĚDY. BÝKOV 2010 - parametry

Název produktu: ALEŠ ČENĚK NADĚJE PRÁVNÍ VĚDY. BÝKOV 2010
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 42 Kč
Maximální cena: 496 Kč
Ušetríte až: 454 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je výstupem z třetího ročníku mezinárodní konference uspořádané Fakultou právnickou Západočeské univerzity v Plzni v roce 2010 jako interdisciplinární setkání za účelem prezentace odborných prací mladých vědeckých pracovníků, asistentů a doktorandů zabývajících se různými odvětvími práva. Konference, uspořádané po dvouletém odmlčení, se zúčastnili nejen kolegové z různých kateder právnických fakult veřejných univerzit ČR a SR, ale i z Jagellonské univerzity v Krakově, z několika ... Publikace: Naděje právní vědy. Býkov 2010 - Knoll Vilém (ed.). Sborník z mezinárodního setkání mladých vědeckých pracovníků

konaného na Zámeckém statku Býkov. Publikace: Naděje právní vědy. Býkov 2010 - Knoll Vilém (ed.).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.