Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní 4.vydání - Ondřej Jan. Čtvrté rozšířené vydání učebnice zahrnuje tři rozsáhlé oblasti práva. Jednak mezinárodní právo veřejné jako samostatný systém práva, dále mezinárodní právo soukromé, které je odvětvím práva vnitrostátního, a právo mezinárodního obchodu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Čeněk Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej koupíte i tady

Specifikace Aleš Čeněk Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 449 Kč

Čtvrté rozšířené vydání učebnice zahrnuje tři rozsáhlé oblasti práva. Jednak mezinárodní právo veřejné jako samostatný systém práva, dále mezinárodní právo soukromé, které je odvětvím práva vnitrostát ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej

Aleš Čeněk Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 449 Kč
Maximální cena: 548 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní 4.vydání - Ondřej Jan. Čtvrté rozšířené vydání učebnice zahrnuje tři rozsáhlé oblasti práva. Jednak mezinárodní právo veřejné jako samostatný systém práva, dále mezinárodní právo soukromé, které je odvětvím práva vnitrostátního, a právo mezinárodního obchodu. Vymezené tři oblasti se od sebe odlišují, na druhé straně však existuje celá řada otázek, ve kterých jsou úzce propojeny. Na této myšlence je založena koncepce učebnice. Je určena studentům vysokých škol neprávnického zaměření, ale i dalším zájemcům z řad širší veřejnosti. Publikace zahrnuje vývoj ve sledovaných oblastech v posledním období. Nové vydání reaguje na posudek Mezinárodního soudního dvora ve věci Kosova a na další otázky v oblasti mezinárodního práva veřejného. Dále zahrnuje vývoj v Evropské unii na základě vstupu Lisabonské smlouvy v platnost. Zejména se jedná o otázky subjektivity EU, o orgány EU. V souvislosti s Lisabonskou smlouvou se jedná o řadu dalších úprav v textu i v částech o mezinárodním právu soukromém a obchodním. Pokud jde o mezinárodní právo soukromé je v části o Evropském mezinárodním právu procesním zahrnuto Nařízení o vyživovací povinnosti. Publikace: Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní 4.vydání - Ondřej Jan.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.