Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Mezinárodní právo věřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Mezinárodní právo věřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní, 3. vydání - Ondřej Jan. Předkládané, již třetí, rozšířené vydání učebnice zahrnuje tři rozsáhlé oblasti práva. Jednak mezinárodní právo veřejné jako samostatný systém práva, dále mezinárodní právo soukromé, které je odvětvím práva vnitrostátního, a právo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Mezinárodní právo věřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 85 Kč

Publikace: Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní, 3. vydání - Ondřej Jan. Předkládané, již třetí, rozšířené vydání učebnice zahrnuje tři rozsáhlé oblasti práva. Jednak mezinárodní právo veřejné jako samostatný systém práva, dále mezinárodní právo soukromé, které je odvětvím práva vnitrostátního, a právo mezinárodního obchodu. Vymezené tři oblasti se od sebe odlišují, na druhé straně však existuje celá řada otázek, ve kterých jsou úzce propojeny. Na této myšlence je založena koncepce učebnice. Je určena » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Mezinárodní právo věřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej

Aleš Čeněk Mezinárodní právo věřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Mezinárodní právo věřejné, soukromé, obchodní - Jan Ondřej
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní, 3. vydání - Ondřej Jan. Předkládané, již třetí, rozšířené vydání učebnice zahrnuje tři rozsáhlé oblasti práva. Jednak mezinárodní právo veřejné jako samostatný systém práva, dále mezinárodní právo soukromé, které je odvětvím práva vnitrostátního, a právo mezinárodního obchodu. Vymezené tři oblasti se od sebe odlišují, na druhé straně však existuje celá řada otázek, ve kterých jsou úzce propojeny. Na této myšlence je založena koncepce učebnice. Je určena studentům vysokých škol neprávnického zaměření, ale i dalším zájemcům z řad širší veřejnosti. Roku 2006 byla rektorem Soukromé vysoké školy ekonomických studií tato vysokoškolská učebnice oceněna čestným titulem prestižní publikace. Publikace: Mezinárodní právo veřejné, soukromé, obchodní, 3. vydání - Ondřej Jan.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.